SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trawienie - białko - problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
Siemanko.

otóż mam od penwego czasu problem z wydalaniem, po posilku mialem srake. zastanawiałem sie dlaczego, niby po oralach, ok orale skonczone, problem był nadal. 2tyg było ok, co ciekawe w tym czasie nie trzymalem miski o bialko bylo moze w granicach 1-1.5gr/kg masy.

Od 2 dni podbiłem normalnie miske trzymam, i zauważyłem że gdy pochłonę białko w posiłku odrazu ide do kibla... Wczoraj po trenngu dojadlem kure i co ciekawe wydalilem ja praktycznie nie strawioną ;( co to mozę być ? Jak mam teraz ćwiczyć bez przyjmowania białka ?

miał ktoś takie jazdy ? Jakoś musze to ogarnąc bo zupełnie nie wiem jak f-cjonować.

pozdro

manipulowanie węglami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Do lekarza z takimi problemami.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
to normalne, ze jak z dnia na dzien podbijasz bialko to sie dzieja takie akcje. 2-3 dni i powinno byc ok, organizm nie lubi takich zmian wiec radzi sobie z "nadmiarem" bialka na swoj sposob. z drugiej strony tez nie przesadzaj z bialkiem, zrob eksperyment, moze i na tych 1,5 g bedziesz normalnie rosl? jak nie to podbijaj je powoli , bo przesadzic w druga strone jest latwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
zwierzu rozumiem to ale chyba nie doczytales lub moze xle napsiałem, miałem już to przed tą przerwą 2tyg. w czasie tych 2tyg jadlem normalnie stosunkowo jak normalny czlowiek ^^ hehe znowu wrocilem do miski.

zobacze jak to pyknie, poczekam pare dni, potem jakoś musze kombinowac. na 1.5gr rosnac ? hmm jestem endo i musze raczej więcej aby ten matabolizm krecił jakos. Chociaż pamiętam ze na 2.2gr jakos czułem się wyśmienicie.

pozdrawiam

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
to skoro z praktyki wiesz, ze 2,2 bylo ok to powoli podbij do tej wartosci. IMO organizm powinien sie przyzwyczaic, poczekaj jeszcze 2-3 dni, jesli dalej beda problemy to znaczy ze cos jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13216
Moze za duzo bialka w jednej porcji ?
Sprobuj olej lniany dodac do posilkow mi pomoglo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ile dobrze pamietam to dobrze dzialal papaya enzym na takie cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36481
zastosuj pankreatyne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy warto

Następny temat

shock+storm

WHEY premium