SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tradzik po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Super, raz na zawsze ogarnąć się z syfami, pòźniej będziesz siekał czym chciał i nic się nie pojawi. Dawek lepiej niech ci nie podbija, 40 mg to i tak dużo, przy większych dawkach zabijesz stawy. Lepiej dłużej, w miejszych dawkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Z tego co chyba mowila to, zeby sie tego pozbyc na zawsze to trzeba podbic jeszcze dawke. Ale dokladnie nw. Dopytam na nastepnej wizycie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Ważna jest dawka skumulowana 120 - 150mg/kgmc przyjęta w podczas całej kuracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5375 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388044
moj znajomek bral izo dlugi czas po pct, bo nie mogl sie pozbyc tego gowna, co miesiac badania i zmiana dawki jakos 6-7 miesiecy tak jechal i troche koszt jest, zejszlo mu praktycznie wszystko, wjechal na towar i znowu to samo, wiec w jego wypadku syzyfowa robota, albo syfy albo towar, ale sa tez tacy ktorym iso pomoglo permanentnie, ja sam mialem mega problem z tym i kaptur + tyl barkow wyglada zle przez blizny... jak sie opale jest spoko, ale tak to tragedia...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
A jakie środki odpalał kolega po izo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5375 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388044
on mial zawsze problem z dlugimi testami, na propie wywalalo duzo mniej, ale np. tren ace tez syfil

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Dużo ludzi pisze że ich wysypuje po trenie, ale nie wiedziałem że długość estru testa ma tutaj aż takie znaczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niepłena erekcja, wyniki w normie.

Następny temat

Pierwszy cykl - testosterone propionate - trening MMA

WHEY premium