SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tradzik a kreatyna ???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20575
Od razu napisze ze nie wiedziałem gdzie umieścić te pytanie wiec się zdecydowałem tutaj :Obecnie posiadam tradzik  i mam zamiar brać kreatynę i miał bym pytanie czy sa jakies przeciwwskazania brania kreatyny przy trądziku czy ona nie nasili mi tego gówna ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 562
to znowu sparawa indywidualna, kazdy moze na to zareagowac inaczej. Ja rok temu bralem kreatyne i tez mialem problemy z trądzikiem ale nie nasilił sie ani troszeczkę, a ostatnie miesiące nie cwicze i nie biore nic a mialem taki paskudny ze szkoda gadac. wiec powtarzam to jeszcze raz ze nie musi Ci sie nasilic, spróbuj a jak bedziesz widzial ze trądzik sie nasila odstaw kreatyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
czy ona nie nasili mi tego gówna ?
odp:Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=tr�dzik a kreatyna

bylo troche tematów o tym, nawet więcej niż w linku tylko trzeba troche poszukac

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
nie bierz

prosze innych co nie mieli do czynienia z tradzikiem oi nie wypowiadanie sie :/
przechodzilem przez te gowno i mowie Ci ze Ci nasili strasznie... o koxach juz nie musze wspominac - choc nie probowalem, w kazdym razie bialka i inne rzeczy sobie daruj poki co pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20575
ale mi tylko chodzi o krede bez białek itp. czytałem właśnie ze przy braniu białka może sie nasilić, gadałem z gościem co brał krede przy trądziku i mówi ze nie zauważył zmian na cerze wiec teraz juz nie wiem sam :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
ja bym nie ryzykowal.. z wlasnego dsw wiem ze minie wysypalo, pozatym przy treningu silowym ogolnie mnie wysypywalo, rob jak chcesz :) ale same plusy ze teraz nie wezmiesz -> wezmiesz pozniej -> lepsze efekty -> brak ryzyka na tradzik wiekszy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
leczysz tradzik??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20575
lecze ale juz koncze taka mam nadzieje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404
kiedyś bralem krete, miałem troche syfów i nic mi nie nasiliła...

...zycie jest za krotkie zeby je przespac ;p

serial do wszytkich gier i softow: 5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4L4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
ja miałem problemy z trądzikiem jak w wrześniu wziołem kreatyne przekrztałciły sie one w mega problem:-/to zależy od człowieka jaki ma organizm jednemu moze zaszkodzic drugiemu nie hm moze mi tyle tego wyskoczyło z powodów innm np moze byłem na jakis składnik uczulony ale to nie jest pewn

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1583
Jak brałem wysypało mnie a w kilka dni po odstawieniu troche to dziadostwo ustąpiło. Nie wiadomo jak bedzie w twoim przypadku ale ja bym nie brał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kondycja

Następny temat

Omdlali, przemęczeni, ból głowy, spójrzcie tu

WHEY premium