SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik - homeopatia ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1442
Próbował ktoś może leczyć trądzik homeopatią ? Jak skutki ? Ja już załamki dotaje, mam dosyć tych wszystkich antybiotyków, w poniedziałek idę do homeopaty, jak to nie pomoże to lecimy z roa Mam dosyć tego szajsu na twarzy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
Mój dziadek jest lekarzem homeopatą. Stosowałem zaleconą przez niego kuracje z arniki i kilku innych środków. Zero efektu (jak i cała reszta homeopatii). Albo adapalen i antybiotyki albo roacutan. Na reszte szkoda kasy :/

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1442
Dobrze wiedzieć, ale i tak sie wybiore bo to zarazem irydolog, zobaczymy co mi z oczek ciekawego wyczyta A co to ten adapalen ? pomogl ci ? z jakim antybiotykiem go stosowales ? jak zaawansowany tradzik miales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
Ja też kilka lat temu próbowałem homeopatii, postać mojego trądziku nie była "poważna", mimo wszystko kompletnie brak reultatu. Niestety nie pamiętam już co dokładnie brałem. Powiem Ci, że na mnie nie zadziałały żadne kuracje antytrądzikowe, roaccutanu nie testowałem.

życzę zdrowej cery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ostatnio w swiecie naukowym pojawily sie glosy ze homeopatia dziala tak samo jakbys zazywal.. cukier Slowem - czyste placebo, bo czasteczek aktywnych jest tam tak male stęzenie ze jak kupisz fiolkę czegos to nie masz pewnosci czy znalazla sie tam chocby...jedna ;)
Na szczescie - nie szkodzą

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1639
jezeli juz homeopatia to ja zapytam: czy probowal ktos z was leczyc tradzik akupunktura? pytam powaznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palenie Tytoniu

Następny temat

suty

WHEY premium