SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik - Peeling migdałowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 285
Witam. Mam mam czerwone pryszcze jak by pod skóra. Jak przejadę ręką po twarzy to jest gładka, ale są właśnie te czerwone plamy, kropki, pryszcze. Czy peeling migdałowy by mi pomógł (kosmetyczka mi go poleciła) ??? Z tego co się orientuje to ściera naskórek razem z syfami. Czy może peeling jakimiś innymi kwasami ??? Byłem już parę razy u dermatologa przypisał mi różne leki na receptę (aknemicin, differin), była też mowa o antybiotykach (lecznie trwa min 6 mięsięcy i jest dość droga). Używałem też Benzacne, Acne-derm, Pastę cynkową.


Czytałem ten temat: https://www.sfd.pl/tradzik_na_policzkach-t346663-s4.html
Jest tam podobny przypadek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 285
Z tego co tam wyczytałem to zabiegi kwasami są tak samo skuteczne jak leczenie się antybiotykiem. No i trzeba tęż zauważyć że taki zabieg kwasem daje szybciej jakieś efekty i po podliczeniu kosztów 6 - cio miesięcznej kuracji antybiotykiem to kwasy wydają się tańsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
Ja chodzę na peeling kawasami od 5 miesięcy(raz na 3-4 tygodnie) i musze przyznać że na takie pozostałości po trądziku nawet daje rade, ale rewelacji również nie ma...

Najlepsze jest połączenie kwasu migdałowego z salicylowym, teraz pewnie masz tylko migdałowy(trochę słabszy efekt będzie) ze wzglądu na słońce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost - ile jeszczee ursne

Następny temat

Problemy z uchem

WHEY premium