SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tony Ferguson nudzi się w wadze lekkiej i po zdobyciu tytułu zamierza przejść do dywizji półśredniej

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 3733 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337367

middleeasy.com

Tony Ferguson nudzi się w wadze lekkiej i po zdobyciu tytułu zamierza przejść do dywizji półśredniej

Tony Ferguson nie zamierza czekać tylko na walkę o tytuł wagi lekkiej UFC. Po zdobyciu go planuje przejść do dywizji półśredniej.

Ferguson czeka tylko na wejście do Oktagonu, aby móc rzucić wyzwanie mistrzowi wagi lekkiej, bez względu na to, kto nim będzie. UFC ogłosiło już, że Khabib Nurmagomedov będzie bronił tytułu w pojedynku z tymczasowym mistrzem Dustinem Poirierem w walce wieczoru gali UFC 242, która odbędzie się 7 września w Abu Zabi.

Plan Fergusona polega na tym, aby zmierzyć się ze zwycięzcą walki Nurmagomedov vs Poirier. El Cucuy jest zawodnikiem nr 1 w rankingu posiadającym serię 12 zwycięstw z rzędu i jest także byłym tymczasowym mistrzem wagi lekkiej po wygranej z Kevinem Lee w 2017 roku.

Ferguson stwierdził w ostatnim wywiadzie dla MMAJunkie, że choć jest czołowym pretendentem w dywizji lekkiej, nie oznacza to, że nie przejdzie do innej kategorii wagowej. Jeśli miałoby się tak stać, byłaby to waga półśrednia, bo właśnie w tej kategorii rozpoczął swoją podróż od serii „The Ultimate Fighter”.

Kiedy Ferguson osiągnie cel, którym jest pokonanie Khabiba Nurmagomedova lub Dustina Poiriera i zdobędzie tytułu mistrza wagi lekkiej, będzie gotowy na powrót do wagi półśredniej i wywalczenie tam również tytułu mistrza.

Tony Ferguson
„Później mogę znokautować wszystkich w wadze 170 funtów, ale najważniejszą rzeczą jest teraz Khabib. Daj mi ten pas. Tak, absolutnie. Nudzę się. Pokonałem **** wszystkich. Wysyłają mi do 170 funtów, powiem im, że przyszedłem tam ściągnąć czynsz.

Będę musiał tam teraz pójść i powiedzieć im, że odchodzę z kategorii 155 funtów. To zabawne, co się dzieje. Zacząłem w 170 funtach, przeniosłem się do 155 i być może będę musiał wrócić, ale to część programu. To część gry”.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3271 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208988
Tony w sumie gabaryty ma na WW to może tam iść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2307 Napisanych postów 17102 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90281
https://www.instagram.com/p/BzZkg5DnGrZ/ 

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 3733 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337367
Spoko luzak z Tony'ego, ale żeby nie zrobił sobie kuku przy tych wygibasach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14589 Napisanych postów 52738 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398555
Tancerzyk niczym Ozdoba

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 159 - Meksyk

WHEY premium