SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tona/ redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 952
Piję duże kubki z kawą, stąd ta ilość mleka

I mam świadomość, że nic szybko zrobić się nie da, więc trzeba będzie cierpliwie czekać



Zmieniony przez - Tona w dniu 2012-01-15 16:15:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
ja piłam wcześniej kawę, gdzie było 200ml mleka...teraz piję czarną, ale dosypuje do niej cynamon i kardamon i dzięki temu nie muszę mleka dodawać. polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 952
Nie byłam w stanie zjeść wszystkiego Myślałam, że brzuch mi pęknie.

Nie zjadłam całego 4 posiłku, a z piątego jedno jajko mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Spokojnie, wszystko powoli. Jak dojdzie aktywność fizyczna to i apetyt się zwiększy o ktorej wstajesz i kladziesz się spac?
Nie musiszn jesc 5 posiłkow, wazne zeby bilans sie zgadzal a w ilu upchniesz to Twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 952
Wstaję trochę przed 6, a spać chodzę koło 11-12.

Jestem trochę przerażoną tą ilością jedzenia. Myślałam wcześniej, że sporo jem. A tu się okazało, że nie mogę przyjąć 1800 kcal w jeden dzień

I ogólne podsumowanie wyszło dziś tak:
1537kcal, 90g białko, 79g tłuszcze, 110g węglowodany, czyli za mało białka o jakieś 40g i węgli o 20g. Ech.. nie będzie to łatwe.

A jutro idę na pakować z rozpiską dla zielonych Musiałam sobie to wydrukować, żeby zapamiętać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Witaj Tona - dasz radę! Życzę Ci powodzenia.

Mam bardzo podobną budowę do Twojej - też mam 163 i podobne wymiary.
Tutaj na SFD zaczynałam z wymiarami wyższymi ale na 1800 kcal udało mi się trochę schudnąć. Trzymam więc kciuki i za Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień dobry

Nie ma nic złego w zabielanej kawie, ale Ty pijesz mleko z kawą, gdzie sens? Uzywaj śmietanki, wystarcza 10ml do zabielenia dużego kubka.

Pieczywo WASA pełnoziarniste jest jak najbardziej okay. O ile to Wasa, a nie jakieś tam sonko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 952
Wasa, wasa Bardzo mnie ucieszyłaś, że mogę ją jeść, bo ją strasznie lubię

Mam pytanie do do treningu. Czy te ćwiczenia trzeba robić w takiej kolejności jak są wskazane? Czy można trochę pozmieniać?

A i pytanie od instruktora, dlaczego nie ma niczego na mięśnie brzucha? W sumie sama też się zastanawiam.

Miską dzisiejszą się nie chwalę, bo dostanę po głowie. Nie mogę za chiny wepchnąć w siebie tych 1800. A w szczególności 135g białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No, że Ty nie wiesz dlaczego nie ma nic na brzuch, to pół biedy. Ale że instruktor nie wie... Trochę lypa.
Podczas całego treningu mięśnie brzucha są wystarczająco zaangażowane, nie ma potrzeby dodawania dodatkowych ćwiczeń.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 952
A i jeszcze jedno pytanie do treningu mam. To ma być tak, że każde ćwiczenie po 10 powtórzeń i od nowa cały zestaw? Czy Dwie serie jednego po 10 powtórzeń, dwie serie drugiego po dziesięć, dwie serie trzeciego.... itd.?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej !

Następny temat

skakanka metalowa z obciążeniem dla kobiety

WHEY premium