SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomsonpl-FBW5x5-Podsumowanie-s.21

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
a może bym trochę w nim pozmieniał.
wydłużył np dodał 2 tygodnie. Te same zasady tylko 9reps/7reps/5/3/1 w ten sposob, 2 tygodnie przed trening dodać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
narazie niech ktos sie wypowie. moze zapytaj w dziale dla zaawansowanych :p sam by tego sprobowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
Kurcze, mówiłem sobie , ze nie bede robił teraz cyklu na małej ilosci powtórzen, a jednak znów to chciałem zrobić.
Może jednak spróbuje czegos na styl FBW

A:
front sq 3 10
mc 3, 10
podciaganie z ciezarem 2 ,8
dipsy 3, 8
zolnierskie 2, 15
może cos jeszcze na łapki 2
B:
sq 3 , 12
wykroki 2 , 12
wiosło jednorącz/oburącz - tu się zastanawiam. póki co ciągle robiłem oburącz. 3 , 8
podciaganie duzo repów 2 max
WL skos góra hantlami 3 , 12
wyciskanie hantli 2 , 8
moze cos na lapki 2


liczby to założona ilosc serii i powtorzen , mysle czy bedzie ok . trochę pokombinowałem, jeżeli ktos chciałby zerknąć i poprawic, byłbym zobowiązany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Wygląda nieźle. Na łapki daj francuza i będzie gites. Może zmień chwyt w wiośle (nachwyt, podchwyt). Squaty z mc? Dasz radę? Ja wolę oddzielnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
własnie jest tak:
front sq z mc robię, gdyż słyszałem , że front nie obciąża tak prostowników, wiec mozna robić razem. ze zwykłym sq na barkach, bym nie robił. wiosło chyba zrobię jednorącz, sam nie wiem ;p a co do łapek, to tak, gdzies wrzuce francuz hantlą oburącz, spróbuje do 35kg dojsc;p hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
btw.. SEEEEZZZZOOOON się zaczął :D

typ robi klatka barki bic tric, a zapytany '' kolego a gdzie reszta partii?'' odpowiada '' jaka reszta partii?'' :D

SEEEZZZZOOON ! ;p

dzis idę na nowa siłownie, bo na gruponie kupon znalazlem :D miesiac pochodze i bede sezonem w tym miejscu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
FBW 15-10-5 trening 1/6

A:
sq: 3x15 43kg
wiosło: 3x15 43kg
podciaganie: 12,8
WL skos hantlami: 3x15 16kg
Wyciskanie żołnierskie: 2x15 22kg
uginanie hantlami: 2x15 9kg
francuskie hantla oburacz: 2x15 20kg

ogólnie nie mam kondycji ni c***, ciężary małe, moge do***ac dużo wiecej niz te kg na 15 powtórzen, ale samo w sobie 15 powtórzeń tak mnie zmęczyło, że ja ***ie!
byłem na nowej siłowni, 40zł za miesiac dzieki grupeo, zamiast normalnie 115;p
niezła faza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Widzę, że lubisz ciężkie siłówki podobnie jak ja Będę zaglądał.

Sezon pełną parą się zacznie w maju/czerwcu, bo szkoda czasu na siłownie. Formę idzie zrobić w 2 tygodnie


Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-04-09 19:06:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
FBW 15-10-5 za***isty wybór!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
odnośnie planu jaki wstawiłeś wcześniej. Jest ok ale trochę potrwa zanim ustalisz odpowiednie % obciążenia i raczej na większy staż.

Dobry wybór odnośnie FBW. Tylko tu również potrzebna jest cierpliwość ponieważ u mnie pierwsze zadowalające efekty przyszły po ok 3-4miechach. Odpowiedni dobór obciążenia, micha itp i nowa metoda która wymagała czasu aby muskle ruszyły.

W końcu to sport dla cierpliwych

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na początek

Następny temat

martwy ciąg

WHEY premium