SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Najduch w Grand Prix Polski wg regul K1!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Mowilo sie o tym od dawna nie raz byly to tylko plotki ,slyszalem tez ze Najduch odszedl z kyokyshin ze poklucil sie o to z shihan Drewniakiem ktory to nie pozwolil mu na ta formule walki ,ze trenowal z Saleta teraz to wszystko mozemy zostawic na boku poniewaz nasz "Czołg"4marca naprawde to zrobi oto art z polskiboks.pl:
Jak już podawaliśmy, 4 marca (sobota) o godzinie 20 we wrocławskiej hali Orbita zostanie rozegrana Grand Prix Polski według reguł K1 pod egidą Polskiego Związku Kick-Boxingu. W systemie turniejowym (przegrywający odpada) zmierzy się ze sobą ośmiu czołowych i zarazem najcięższych zawodników z różnych stylów walki. Pojedynki potrwają 3 rundy po 3 minuty. Głównym organizatorem jest firma (i klub) Fighter Tomasza Skrzypka przy współudziale Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin Jacka Lamota. Wcześniej o godz. 17 kibice będą mogli obejrzeć (w ramach tego samego biletu) mecz Wrocław-Warszawa w karate kyokushin (z udziałem m.in. małżeństwa Sypieniów). Bilety w cenie 40 zł (trybuny) i 60 zł (miejsca przy ringu) będą dostępne w przedsprzedaży we Wrocławiu na ok. trzy tygodnie przed turniejem: w MPiK-u na pl. Kościuszki, w klubie karate przy ul. Kościuszki 35 B i na stoisku Budo na IV piętrze domu handlowego Feniks. Jeśli pozytywnie zostaną zakończone rozmowy ze sponsorami, to pewnie cena biletów ulegnie obniżeniu, jeszcze zanim trafią one do sprzedaży.

Spodziewany skład uczestników Grand Prix Polski według reguł K1:

1.Marcin Różalski (Płock) - ubiegłoroczny półfinalista wielkiego turnieju K1 w Belgii, półfinalista wrocławskiego turnieju K1 w 2004 r. Były reprezentant Polski w kick-boxingu w formule semi contact. Wicemistrz Europy w kick-boxingu, zawodowy champion Polski w Muay Thai (2005 r.). Organizatorzy wrocławskiego turnieju K1 będą trzymali kciuki, by Marcin nie doznał kontuzji w eliminacjach K1 na Węgrzech 25.02. br.

2.Tomasz Najduch (Katowice) - mistrz Europy open i wielokrotny champion Starego Kontynentu i Polski w wadze ciężkiej w karate kyokushin.

3.Rafał Petertil (Fighter Wrocław) - Waleczne serce. Zawodowy mistrz Europy w kick-boxingu w light contact (2002 r.), czterokrotny mistrz Polski, wicemistrz świata w light contact (99 r.), finalista wrocławskiego turnieju K1 z 2004 r.

4.Tomasz Drwal (Giewont Rabka) - specjalista od Mixed Martial Marts (mieszane style walki), w tym pojedynków „bez zasad". 7 walk, z tego 6 wygranych.

5.Igor Kołaczin (Warszawa) - specjalista od MMA, międzynarodowy mistrz Polski w wadze ciężkiej w tajskim boksie.

Prowadzone są rozmowy z takimi wojownikami jak:

6. Michał Wszelak (Dragon Toruń) - aktualny wicemistrz świata i Europy w kick-boxingu w full contact w wadze ciężkiej. Jedyny problem jest taki, że Michał dotąd nie walczył w low kicku. Ale jak przyjdzie co do czego, to poradzi sobie.

7. Łukasz „Juras" Jurkowski (Lotos Jabłonna) - zdobywca Pucharu Świata w Orlando w taekwon-do w 2004 r., zwycięzca, a potem dwukrotny finalista warszawskich Konfrontacji Sztuk Walki. Jest po kontuzji, lecz wiele wskazuje na to, iż zechce się sprawdzić 4 marca we Wrocławiu.

Najlepsi krajowi specjaliści wybierają teraz najmocniejszych przedstawicieli boksu tajskiego i shidokanu, których organizatorzy wrocławskiej imprezy zamierzają zaprosić do udziału w turnieju, tak by wyłonić jak najwartościowszą ósemkę uczestników Grand Prix Polski.

Rezerwowi to też będą wojownicy z nazwiskami i osiągnięciami. 4 marca w Orbicie wystąpią więc najlepsi krajowi zawodnicy aktualnie dostępni na rynku sportów walki.

Konferencja bez nazwy

W czwartek 2 lutego w sympatycznym wrocławskim klubie No name (bez nazwy) przy ul Wita Stwosza 16 odbyła się pierwsza prasowa konferencja prasowa przed Grand Prix Polski według reguł K1.

Z odległego Płocka przyjechał Marcin Różalski ze swym menedżerem Tadeuszem Kopcińskim, by promować wrocławski turniej.

Olbrzymi Marcin, imponujący wytatuowanym pająkiem na głowie, chwalony za profesjonalizm, odparł skromnie:

- To moja powinność. Dwa lata temu, gdy we Wrocławiu doszedłem do półfinału, to ważyłem dużo więcej niż obecnie. Teraz jestem lepszym zawodnikiem. Nie mówię, że wygram w Grand Prix Polski, choć wielu widzi we mnie faworyta. Ja chciałbym się po prostu jak najlepiej zaprezentować publiczności. Co sądzę o głośnym towarzyskim konflikcie między Przemkiem Saletą, z którym walczyłem, a Najmanem? A kto to jest Najman, bo jakoś nie słyszałem? Tak czy siak, jeśli są mężczyznami, to powinni sobie wyjaśnić to wszystko… na ubitej ziemi.

Wrocławianin Rafał Petertil zapytany, czy nie przeraża go fakt, że będzie się musiał bić z wyższymi i cięższymi od siebie rywalami, odparł krótko:

-Przeraża.

I dostał za to oklaski.

- Ale zrobię wszystko, by godnie zaprezentować Wrocław. Teraz ćwiczę kopnięcia ze słynnym karateką Sylwestrem Sypieniem -dodał Rafał Waleczne Serce Petertil.

Tomasz Najduch, mistrz karate, zadebiutuje w formule K1.

- Sparowałem już ze sławą K1 i radziłem sobie. Chcę więc się sprawdzić także we wrocławskim turnieju - zadeklarował odważny Tomek.

O dodatkowej atrakcji K1, czyli wcześniejszym meczu karate kyokushin (też w ringu!), mówiła mistrzyni świata Agnieszka Sypień:

- Mnie po tylu sukcesach już trudno mobilizować się do zawodów, ale mecze z Warszawą zawsze są zacięte i pasjonujące.

Jej mąż Sylwester dodał: - To spotkanie odbędzie się w naszym Wrocławiu i to jest największa mobilizacja do dobrego występu.

Retransmisję z imprezy (półtorej godziny!) ma pokazać 5 marca dolnośląska TVP3.

Tak więc 4 marca, hala Orbita we Wrocławiu, godz. 17 mecz gwiazd karate kyokushin Wrocław-Warszawa, a od godz, 20 główna atrakcja: Grand Prix Polski w K1.

W przerwach między walkami gladiatorów zobaczymy i usłyszymy występy zespołów hip-hopowych, o co zadba modna odzieżowa firma Clinic Ryszarda Romana. Organizatorzy chcą zaprosić na trybuny Marka Piotrowskiego, Andrzeja Parzęckiego, znanych bokserów zawodowych, promotorów itd. W Orbicie będą więc same sławy. Warto się znaleźć wśod nich!



a zeby troche "Faktem" lub "Super expressem" tracilo() to dodam ze slychac glosy jakoby "Zlote malzewnstwo"czyli sensei Sypieniowie postanowili zakonczyc zawodnicza-jakze bogata-kariere ale poczekajmy nie rozsiewajmy plotek...

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
Rozpiska całkiem całkiem ... wypasiona po prostu

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
jestem ciekawy jak zaprezentuje sie Tomek czy po ponad20latach walki na zasadach knock-down bedzie w stanie sie przestawic i czy gdy zacznie sie meczyc i bic bardziej "schematycznie"czy nawyki z kyoku-te bledne go nie zgubia
Ciekawe jak wypadnie na tle innych fighterow bardziej "obitych "w tej formule walki licze ze nie tylko w kyokushin bedzie zaslugiwal na pseudo-"Czołg"

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No zapowiada sie bardzo ciekawie Moim faworytem jest Różal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ciekawe, jak tam Juras? bo chyba trening pod formułę K1 nieco będzie kolidował z treningiem pod MMA.
ale trzymam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 581
Nio nio nio , bardzo ciekawe, nalezy obejrzec. Tylko że nie mam śląskiej regionalnej...Czemu np polsat nie emituje ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o walki na turnieju K1

Następny temat

Ploty...ploteczki...czyli Saleta i kochanek zony%-)

WHEY premium