SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tobiasz Rusek - sezon jesienny 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Porządne łapy zrobione z Tomasz Zwierzak Danielak

a teraz taki tam dodatek do posiłków dzisiaj

Trzeba jeść, żeby rosnąć



Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2014-06-19 21:18:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Ale apetutu mi narobiłeś tymbardziej że jestem na vlcd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Sie rosnie 8

Porządne śniadanie po godzinie aerobów i dalej do nauki..

pozostałe 7 jajek już się nie załapały na zdjęcie bo zjedzone

Miłego dnia wszystkim ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Nauki i rewelacji na studiach ciag dalszy, czyszcze jednak miche troche w razie glodu dorzucam jedynie owoce

sniadanie - 120g platkow 50g rodzynek + jablko
2x200-250g wolowiny + 80g ryzu (zdjecie)







2x150-200g piersi + 400g ziemniakow
na kolacje jakies mieso i warzywa

miedzy posilkami owoce i okolotreningowo dodatkowo ww i b, do roboty dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
i wez tu wejdz bedac w koncowce redukcji gdzie jest cardio 2 razy dziennie i 200 wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Widać że zdrowo podjadłeś Tobiasz :D Rośnij :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Cały weekend siedziałem w książkach, prawie nie spałem - spuchłem jeszcze bardziej przez to, organizm wymeczony ale sie poplaciło - egzamin zdany, projekt oddany, wyklad zaliczony - komplet z ostatniego semestru mgr jest, zostal jeszcze jeden egzamin - pierwsze podejscie dopiero bede mial - powiedzmy ostatnia prosta !

a tu taka kolacyjka na dobry humor



egzaminy ogarne, staz zaczynam od nastepnego tygodnia jednak nadal nie wiem co z moim hobby ;) w ktora strone pojsc, czy startowac na jesien w MS czy jednak zmienic kategorie, sledze na biezaco jak wyglada ocenianie na zawodach i naprawde nie wiem czego sie spodziewac.. a jednak czas, pieniadze, zdrowie psychiczne to kosztuje, jakby nie bylo bylby to moj 4-ty sezon z rzedu ;) co radzicie? ale prosilbym o merytoryczna odpowiedz, ktora pozwolilaby mi n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
poki co puchne ladnie waga 97,2 - po treningu klatki dzisiaj, pompa straszna



przycinam teraz ww troche, ogarniam miche, zaraz chomik powinien zniknac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Djmichol, Sopot 2021

Następny temat

Test - przed premierą

WHEY premium