SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tobiasz Rusek - sezon jesienny 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
myslales o glicerynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
60 minut rowerek

sniadanie i pierwszy posilek zjedzony i poszedlem na te mistrzostwa fajna inicjatywa i atmosfera oby wiecej takich imprez w Poznaniu, zaliczyli mi 10 powt w podciaganiu takze chyba wynik nie najgorszy ;) na dipy juz niestety czasu mi nie starczylo raz dwa do domu musialem leciec, zaraz jesc znowu i na trening

adzik123 - tzn? w jakim celu dokladnie? szczerze nie myslalem nad Nia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
mam nietypowe pytanie ktos moze by mogl jakas patelnie polecic? glownie do smazenia bez tluszczu, bo ta co mam jest z perforowanym dnem i do miesa, warzyw, duszenia jak najbardziej ale juz jajek bez tluszczu to na niej nie zrobie ;)
i teraz mam dylemat teflonowa ceramiczna czy tytanowa z drugiej strony tez nie chce przeplacac, do mies mi ta wystarczy, jedynie jakies omlety, jajecznice, placki bym na niej robil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
czemu tylko 10 powtórzeń zaliczyli ?
Ja używam teflonowej i wszystko robię bez tłuszczu ! nie przypala się ani nic, jedynie do mięsa dodaje ciut wody i to tyle :)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
tez mam teflonowa, mieso wszystko ladnie sie na niej robi, jak wody doleje i dusze problem tylko z jajkami, bo spod ma perforowany, a troche sie powloka juz zajechala i poprostu w tych oczkach zostaje troche..

60 min rowerek

Obiad dzisiaj taki:



troche inaczej, ryz z papryka slodka z parowaru, zarabisty wyszedl juz mam kilka innych pomyslow jak go zrobic

wcinac wcinac i za projekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
gliceryna wyciaga wode spod skory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
rowerek 60 min

dzisiaj 125% ww

no i po treningu, 25 min schody i pozowanie, na sam koniec zdjecia takze zajechany juz bylem ostro
prezentuje sie to tak, sporo wody jeszcze na mnie, trzeba bedzie zrzucic











Najblizsze dni:

wt: 25% ww
sr: 25% ww
czw: 25% ww
pt: 25% ww
sob: 100% ww
nd: 100% ww
pn: 25% ww

jablko ze sniadania wywalam i schody po treningu od jutra z 25 min na 35 min takze ogien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
a kiedy wreszcie 150% będzie ;> ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Moze sie okazac, ze po zawodach w niedziele/poniedzialek, w zaleznosci jak bede wygladac, bedziemy myslec czy ladowanie na tluszczach czy weglach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
60 min rowerek

samopoczucie dzis do bani ale juz raczej lepiej nie bedzie

trening barkow + 35 min schodow zrobione, takze kolejny dzien prawie, ze z glowy jeszcze troche
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Djmichol, Sopot 2021

Następny temat

Test - przed premierą

WHEY premium