SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tobiasz Rusek - sezon jesienny 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
Tobiasz na 1 serie podciągasz się 30 razy CC ? oO
Mów jak tam waga i zarzuć jakieś foto podglądowe :)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Tak, tak rozgrzewkowo, nie szaleje z ciezarem teraz bo duzo wieksze ryzyko kontuzji a nie o to teraz chodzi

Waga troche ruszyla z rana 85-86 kg takze powoli idzie.. Do niedzieli zobaczymy jak bedzie na tej rotacji i wtedy bede myslal czy jakies drastyczne zmiany czy co robic wciaz cos duzo wody trzymam na sobie.. o ile to tylko woda to nie jest duzy problem, o ile to woda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
Bardziej chodziło mi o to ze strasznie dużo ! Ja robię max 15, potem już po prostu nie mam siły na kolejne powtórzenia.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Parowar - świetna rzecz. Również z czasem zamierzam zainwestować w niego. Wszystko robi się za jednym machem. No i świetna sprawa. aby zabrać ze sobą do hotelu w drogę i robić samemu dietetyczne żarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Martini - parowar zarabista sprawa, najwazniejsze ze oszczedza sie sporo czasu i ryz z parowaru mi duzo bardziej smakuje

Nogi:
wyprosty 5x
fronty + wykroki 4x
suwnica (15 nogi nisko 15 srednio 15 wysoko) 2x
maszyna siady 2x
syzyfki 3x
uginanie lezac 4x
uginanie siedzac 4x

bieznia pod gorke 25 min

mimo wyzszych wegli jestem zajechany max a tu jeszcze wypadaloby sie pouczyc...

jutro niby wolne od treningu ale 25% wegli ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Rowerek 60 min

sniadanie:



obiad:



Wszystko ogarniete, ale czuje sie cos slabo.. jednak nauka i niskie kcal i dzisiaj jeszcze 25% wegli to nie idzie w parze.. tym bardziej jakos sie skupic nie moge.. duzo lepiej i efektywniej uczy mi sie jak mam jakas ilosc normalna tluszczy w diecie a nie prawie zero..
Ale co zrobic, cisnac trzeba ile sie da..
Jeszcze ta pogoda dzisiaj kiepska, jakos jeszcze bardziej zamulony sie przez Nia czuje, ewidentnie dzisiaj kiepski dzien.. kawa, energy drinki i cos sie jednak postaram zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
60 minut rowerek

Lapy:
sciaganie gora + dol jednoracz na maszynie 4x
pompki na maszynie + uginanie 3x
mlotki siedzac + francuz hantalmi lezac 3x
uginanie w opadzie + prostowanie 2xpodwojne

Lydki:
4x wspiecia siedzac
4x wspiecia stojac

25 minut rowerek intensywnie ( schody zajete )

25% ww, jutro juz na szczescie 50%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jak z pompą na treningu przy 25%?
Nie schodzisz nic z intensywności aerobowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Djmichol, Sopot 2021

Następny temat

Test - przed premierą

WHEY premium