SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To problem jest nie mały ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133
Witam

Pisząc to nie byłem przekonany gdzie umieścic ten temat czy z Odchudzaniu czy w Odżywianiu ale niech będzie tutaj . Nie będe wgłebiał się w szczegóły powiem w skrócie.

Stosuje diete na masę mam ułożoną do tego zaczołem 1 cykl Storma i tutaj zaczynają się schodki ... Mimo że wychodzę z założenia i chciałbym na masie przybrać to mam problem z brzuchem jest spory mierzyłem sie w pasie to było ok. 90cm i mam znajomego który już trochę już w tym siedzi i zna sie na kulturystce i poradził mi branie thyrotherm i On powiedział i na moje pytanie czy moja dieta masowa + thyrotherm ewidentny spalacz czy to nie będzie korygowało on mi na to pozwole sobie zacytować : " mało jest spalaczy tłuszczu które można stosować przy budowaniu masu ... ubija mięśnie, spala tkankę tłuszczową i nie dopuszcza do odłożenia się nowej "

PS: Normalny trening mam o 16.00 i ok 13-14 postanowiłem robić a6w dzisiaj zaczołem .

Chciałbym poznać Wasze zdanie , czy to ma ręce i nogi .

Dziekuje i Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5101
rob areoby po treninu, po okolo 15-20 min, w dni nie treningowe 30-40 min, najlepiej na czczo, wczesniej lyknij jakies bialko, bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ale zasadniczym "problemem" lub pytaniem czy to może iść ze sobą w parze masa na stormie i thyrotherm .

Co sądzicie połaczeniu throthermu i storma , jak rownież co tam wyjdzie .

Zmieniony przez - aj_styles w dniu 2009-07-20 20:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5101
jesli chcesz budowac i redukowac jednoczesnie to sie nie da, musisz sie okreslic, przemys areoby, nie zaszkodzi a pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No to rozumiem zdaje sobie sprawę że to co spaliłbym z brzucha tym samym zostanie mi potrącone z ogólnej wagi a storm chyba mnie poratuje i sprawie że ten spadek nie będzie aż tak wielki .
To co wg. Ciebie mam stosować najpierw sam throtherm a dopiero potem storm? O masz chciałbym spalić ten brzuch jak najmniejszym kosztem masy .

Bez obrazy chciałbym aby ktoś inny jeszcze się tutaj podłączył do tej rozmowy .

Zmieniony przez - aj_styles w dniu 2009-07-20 20:48:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17360
Opisz swoja diete, dieta to podstawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
nutlove nowy