SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To jak z tym treningiem na czczo?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Piszę ponownie, tym razem z kolejnym pytaniem i radosną dla mnie nowiną, że mogłam rozpocząć trening siłowy. Treningi idą dobrze, w tej kwestii jestem zadowolona. Jednak chcę dodać bieganie 3 razy w tygodniu i stąd następujące pytanie. Czy na IF'ie biegać powinno się tylko na czczo czy spokojnie mogę biegać po lekkim śniadaniu? A może jakaś inna forma aerobów lepiej współgra z IF?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze swojej strony nie zauważyłam problemów z zasypianiem, niemniej niektórzy pewnie odczuwają różnicę.
Raczej zostanę przy swoim oknie żywieniowym, może jeśli pojawi się możliwość przesunięcia go bez dezorganizacji planu dnia, rozważę to.
Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Możesz biegać po śniadaniu jeżeli wypada ono w oknie jedzenia.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jednak zrób odpowiednią przerwę od posiłku do treningu. Nie dosłownie po śniadaniu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okno zaczyna mi się od 10, biegałabym o 12, czy to wystarczający czas po posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Tak, spokojnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
O 10 zaczynasz okno jedzenia ? Jest to średnie rozwiązanie godziny 12-13 byłyby bardziej korzystne.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego?
Ustawiłam okno tak, żeby nie kolidowało mi z treningami i pracą...nigdzie się nie natknęłam, że okno powinno zaczynać się od popołudniowych godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Bo nie czytalaś badań ;)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno nie wszystkie. Ale skoro to okno sprawdza się od kilku miesięcy, są efekty a ja czuję się dobrze to myślisz, że jest sens to zmieniać? Jeśli to koniecznie to postaram się przeorganizować ale nie ukrywam że mój organizm teraz nie protestuje w żaden sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Czy jest sens zmieniać? Trudno powiedzieć. Nie nie podałeś zbyt wielu informacji: ile trwa Twoje okno konsumpcji, o której zaczynasz treningi siłowe i chodzisz spać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
można okno zaczynać nawet od 8 rano,o ile się kończy po tych 8 czy 10h
tu zależy kiedy jest praca,a przede wszystkim trening [czy regeneracja po nim będzie odpowiednia]

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja przed treningiem i po treningu oraz w czasie postu

Następny temat

redukcja IF Podnie

WHEY premium