SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To chyba dobry wynik?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
Trenuję już prawie 5 miesięcy, bez żadnych odżywek itp. całkowicie na sucho. Straciłem 23 kilo. Ważę 97 kilo. w 5 miesięcy w łapie urosło mi 4,5 cm , klatka mało, ale widać, że coś rośnie. To dobry wynik? Pytanie może wydawać się głupie, ale dla mnie jest to ważne, czy to dobry wynik?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
Ostatni raz 120 kilo ważyłem w listopadzie zeszłego roku, w grudniu zacząłem się odchudzać, ale wolno traciłem kilogramy. Od kwietnia poszedłem szybko w dół z masą. W łapie gdy byłem gruby w ch.. jeszcze miałem 38 cm. Teraz mam 42,5 cm. Mierzyłem łapę w marcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2334
Dobre w tym jest to, że w końcu wziąłeś się za siebie. Z ważącego 120kg tłuszczu robisz pożytek. Bardzo fajne byłyby fotki celem porównania. Wrzuć jeśli dysponujesz, każdy chętnie oceni. Pozdrawiam i wytrwałości życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 617
patrząc na wymiary bardzo dobre wyniki, overweight już nie jesteś ponad 20 kilo szmolcu wytopiłeś, niech cieszy Cie fakt że w klacie masz więcej niż w pasie, bo mam kumpla który w pasie ma 122, a w klacie 108
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
Tylko, że smalcu jeszcze jest dość tak. Bicepsa już w miarę dobrze widać, triceps także. Klatę jeszcze mniej. Zdjęć do oceny nie ma co dawać, bo staż mam szczerze powiedziawszy znikomy. Kiedyś ćwiczyłem, ale przestałem i spasłem się. wiadomo szybkie życie, jadło się to co widziało i ile się chciało. Teraz jem jedynie dwa razy dziennie, jakieś mięso rano i o 17 lekka kolacja. Ćwiczę trzy razy w tygodniu tak po 2 lub 3 godziny. 2 godziny to standard u mnie. 3 godziny gdy czuję, że mam dużo siły to 'dopompuję się' jeszcze trochę aby czuć, że rzeczywiście ćwiczyłem. Na rzeźbę nie jadę, jedynie na masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15279
jesz 2 razy dziennie? ogarnij sie, bo narobisz sobie powaznych problemow zdrowotnych. podejrzewam, ze metabolizm u Ciebie juz praktycznie nie istnieje. szybciutko do lektury:
https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
Źle to ująłem, co kilka dni jem dwa razy dziennie, tak to jem to na co mam ochotę, ale wiadomo - nie za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15279
jedzenie 2 razy dziennie nie ma najmniejszego sensu, niewazne jak czesto to robisz. jedzenie tego na co masz ochote, w przypadku gdy chcesz zrzucic zbedny brzuch, tez nie ma sensu. proponowalbym Ci wrzucic jakos wiecej informacji o Twojej diecie i o Twoim treningu, a na pewno Ci pomozemy. po Twoich wypowiedziach mozna sadzic, ze sobie szkodzisz i pewnego dnia mozesz tego zalowac.
no chyba, ze zalozyles temat tylko po ty bysmy wyrazili opinie o Twoich oiagnieciach, to inna sprawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
Widzę tu parę błędów m.in. dieta całkowicie leży, trening też bo domyślam się że to split i w dodatku zajmujący Ci 2-3 godziny. Jeśli po drugiej godzinie na siłce masz chęć na więcej to się opie#$^$%^!%. Poczytaj o treningu fbw, krótkie max 1 godzinne teningi, bardzo intensywne, oparte na ćwiczeniach wielostawowych z potężnymi ciężarami a nie uginaniem różowej hantelki.

BTW cięzko uwierzyc nie w sam fakt, że zrzuciłeś 23 kg w 5 miechów, tylko w to że Ci przy tym łapa urosła o 4,5 cm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
Urosło urosło, na siłowni nie o******lam się, robię krótkie 1, 1,5 minutowe przerwy między seriami. Dług siedzę bo ćwiczę po 4 partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Straho

Straciłem 23 kilo. Ważę 97 kilo. w 5 miesięcy w łapie urosło mi 4,5 cm

to ty miejscowo tracisz a miejscowo przybierasz

Gdyby od samego treningu zalezał nasz wyglad - toby każdy nie wychodziłz z siłowni, jeżeli schudłes w ciagu 5 miesiecy to straciłes wszedzie bo nie ma mozliwosci pozbyc sie miejscowo tłuszczu (chyba ze zabiegi chirurgiczne) wiec ramiona tez schudły.

Przy twoim stazu obwody głownie zaleza od masy ciała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatki siłowni

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium