SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tkanka tłuszczowa.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
Cześć.
Mam 178cm ważę jakoś 68kg ogólnie jestem szczupły i nie zależy mi na jakimś 6paku.
Mój problem polega na tym, że po maturce zrobiłem sobie rok przerwy i nazbierało się troszkę tkanki tłuszczowej.
Jak stoję to nic nie widać za bardzo po mnie, ale jak usiądę na kanapie i się zegnę to ten brzusio się wielki wydaje. Chciałbym się jakoś tego pozbyć. Chciałbym tylko wrócić do dawnego wyglądu.
Nie chce mi się biegać ani nic bo rzuciłem 4 miesiące temu palenie i moje płuca jeszcze nie wróciły do dawnej formy. Mogę robić jakąkolwiek ilość brzuszków czy coś i zrezygnować ze słodyczy, kebabów bo i tak praktycznie tego nie jadłem. czy samą dietą zbiję tą tkane tłuszczową ?.
Moglibyście mi zaproponować jakąś dietę ?.
Ja na razie od tygodnia jem na śniadanie jajecznicę z 4 jajek, później na obiad ryż brązowy z kurczakiem i warzywami ( staram się ten ryż z kurczakiem 2x dziennie jeść) i na kolację serek biały z jogurtem naturalnym. Wszystko smażę na oliwie z oliwy jakoś na 1 łyżce tej oliwy.
Najlepiej byłoby gdyby się dało to jakąś dietą zrobić bo mogę jeść cokolwiek oprócz oliwek : D.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html + dział trening w domowych warunkach, bo na brzuszkach to formy nie zrobisz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 48
Wskaźnik BMR:

1757 kcal
Aby utrzymać wagę:

2108 kcal
15% białka: 316 kcal = 79 g
55% węglowodanów: 1159 kcal = 290 g
30% tłuszczu: 632 kcal = 70 g
Użyłem kalkulatora od was z forum.
Teraz powiem Ci, że nie potrafię połapać się w tym wszystkim tak od razu.
Popatrz mój problem jest taki :
Zawsze byłem szczupły, zero tłuszczu, nagle zrobiłem rok przerwy i jak się schylam to na brzuchu mi się zrobiła tkanka tłuszczowa nie ma jej dużo i chcę temu zaradzić zanim będzie za późno, nie chcę rzeźbić ciała ani nic, chciałbym po prostu tylko pozbyć się tej tkanki tłuszczowej.
Dostosuję się do tego linka co podałeś, żebym ziemniaki kaszą zastąpił, pił dużo wody itp.
Nie da się jakoś łatwo mi doradzić typu :
Zjedz rano jajecznice bądź owsiankę, później ze dwa razy ryż z kurczakiem i na koniec twaróg ?.
Jakieś zwykłe ćwiczenia ?. Czy to już musi być takie skomplikowane wszystko ?
Wiem, że moja znajoma do dietetyka poszła i bez żadnych ćwiczeń schudła na samej diecie i dlatego pytam. :)

U mnie wszystko się zaczęło po rzuceniu palenia, bo za dużo wtedy jadłem.

Zmieniony przez - jacek024 w dniu 2015-05-21 12:47:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna- proszę o porady

Następny temat

Dieta na tkankę tluszczowa.

WHEY premium