SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiromel blokada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
1. WIEK: 22
2. WAGA: 83
3. WZROST:173
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko:2-2,2
-węglowodany: różnie
-tłuszcz: różnie
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta, prolka, susta
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 1rok
11. POZIOM BF%: 13% ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo
13. STAN ZDROWIA:bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): okolo 1900
16. WYNIKI SIŁOWE: nie mierze- kontuzja
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Moje pytanie brzmi - czy jedna tabletka t3, tzn 25ucg jest w stanie zablokować naturalną produkcje ? Jestem w trakcie cyklu clenem + yoha + 1 tab t3 dziennie od ponad 3 tygodni. Oczywiscie dieta 100% trzymana, efekty bajkowe wręcz. Jednak planuje odstawic t3 za tydzień i jeszcze 2 tygodnie będe jechał na samym clenie + ketotifenie + yoha. Zastanawiam sie czy 1 tab t3 dziennie przez 30 dni byla w stanie mnie zablokować.? pewnie po odstawieniu dodam dodatkowo jodu, prócz tego który dostarczam z kompleksem witamin.

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
zrobisz badania będziesz wiedział ale pewnie tak,tylko nie wiem czym się przejmować odstawiasz podbijasz ww i tarczyca pracuje od nowa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Ponoć naturalna produkcja (konwersja) T3 to ~33ucg dobowo. 25ucg nie powinno zablokować, ale to sprawa indywidualna. Tarczyca, w przeciwieństwie do jąder bardzo szybko się odblokowuje, a niektórzy notowali podbicie T3 po odstawieniu syntetyka.
Pytanie tylko czy te 25ucg cokolwiek ci dało? Prawdopodobnie naturalna produkcja została ograniczona, wiec poziom T3 nie uległ zbytniej zmianie.

Zmieniony przez - MalcerzV3 w dniu 2014-07-15 11:51:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
W takim razie jeszcze pytanie- czy odstawiajac t3 moge na clenie jechac dalej ? Biore clena z keto i jeszcze 2 tygodnie mi zostalo. Nie przeszkodzi to w odblokowywaniu tarczycy? Clen ma troche związku z węglami

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
śmiało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
Dzieki bardzi za odpowiedzi lodzianin :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
nie wiem po co odstawiac 2 tyg przed koncem jesli zablokowales tarczyce to i tak szybciej teraz nie wroci do normy czy odstawisz 2 tyg pozniej czy 2 tyg wczesniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

44 tyg GH + dodatki

Następny temat

kiedy odblok po trenie z cypio

WHEY premium