SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tim Sylvia - na dopingu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Są 1 pogłoski że Tim po obronie pasa z Ganem został chwycony na jakimś koxie.15 ma komisja w Nevadzie podjąć jakas decyzje co do tego.

hehehe szkoda ze nie łapia tych co wygladaja jak reklama zawodowej kulturystyki akurat Tim do nich nie nalezy PPPPPPP

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
jestem z siebie dumny,znalazlem w wyszukiwarce pytanie ktore mnie gnebilo...mianowicie :
"RB:Pytanie z SoundOff forum.Fani chcą wiedziec jaką zakazaną substancje znaleźli ?

TS:Naprawdę nie chce o tym mówić.Przyznaje sie do tego ale nie ma chyba większego znaczenia co brałem"

... teraz w spokoju wpisze w wyszukiwarce WINSTROL i juz od poniedzialku moge zaczac brac )))))) hiaehiaehiaeh,sorka za poczucie humoru ale już późno :)

tak , faktem jest ze jego wypowiedzi łamią serce, podejrzewam że prócz kary, zawieszenia, braku pasa dostanie jeszcze rózge od św.mikolaja...w sumie patrząc na colemana to lipa że Sylvia'e przyłapali

pozdrawiam

Hope for the best, prepare for the worst...

I found out why people laugh. They laugh because it hurts...because it's the only thing that can make it stop hurting.

Hope for the best, prepare for the worst...

I found out why people laugh. They laugh because it hurts...because it's the only thing that can make it stop hurting.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
eeeee Tam ...jak powiedział M.Pudzianowski: "Jakbym brał jakieś sterydy, yo przy podnoszeniu 200 kg pękły by mi wszystkie żyły".... nie wiem czy dokładnie zacytowałem....

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
dlatego ja jestem za zalegalizowaniem dopingu w sporcie.Bierze każdy ,.,,, wiec po cholera ta szopka z kontrolami

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
taaa zwłaszcza że taki Coleman, Kerr czy Randelman a nawet Daniel Gracie to swoją masę zrobili na samych piersiach z kurczaka i jajkach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Jakbym brał jakieś sterydy, yo przy podnoszeniu 200 kg pękły by mi wszystkie żyły"

Czyli, ze Pudzian nie bierze, bo nie czaje? Pudzian na zywo zapytany o doping odpowiedzial - "Kazdy kto sie bawil w zawodostwo zna odpowiedz na to pytanie"

"Nie narzekam chociaz jestem nizszy niz Cleant Eastwood, chociaz nigdy nie dolacze do grona kulturystow, chociaz nie znam setek przyslow. Nie narzekam, bo fruzie wola optymistow!" [Lona]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 133 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4381
W sumie dziwne, bo ten cały Sylvia to nie wygląda na jakiegoś super koksa. Chyba, że wziął coś "na koncentrację", khykhy...

"Viribus Unitis!"

"Viribus Unitis!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kain, przez Ciebie zalamal sie moj swiatopoglad, myslalem ze oni wszyscy nie biora.
Co do Pudzianowskiego to mial pewnie na mysli, ze jakby bral "jakies" sterydy to by mu zyly pekly. Na tym poziomie nie moze sobie pozwolic na branie "jakichs", tylko musi brac te z gornej polki, odpowiednio oczyszczone, skoncentrowane itp.

Kiitos Antekksi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
""I made a terrible mistake... the biggest mistake of my life," Sylvia said. "I wish I could take it back, but that isn't possible. So, I'm ready to accept the consequences for my actions."

The Nevada State Athletic Commission notified Sylvia of the infraction earlier this week. Sylvia hopes to have a hearing in front of the board on Oct. 15 in Las Vegas.

"After I won the title, I wanted to look better... to have a better physique," Sylvia said. "I have never taken steroids before, so I tried it for a month after the Ricco fight. Now, it's obvious that it was a big mistake."

Sylvia said he will abide by whatever decisions are made by the NSAC and Zuffa.

"I just want to apologize for letting people down... my fans, my teammates, my family, the Nevada State Athletic Commission and the UFC," Sylvia said. "I can't express how disappointed I am in myself right now. I've gotten such great support from so many people... I hope they will stick by me and help me get through this. I want to accept responsibility for what I did, do whatever I have to do to put it behind me, and move on with my career.""

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431
HEHEHE coś nietypowe troszkę poczucie humoru ma Komisja Stanowa w Nevadzie!!

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
sadzac po tym wywiadzie to niech ktos lepiej zaopiekuje sie tym biednym chlopcem bo gotow sie targnac na wlasne zycie z tego zalu

.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431
BUEHEHE, podręcznikowe zachowanie - sędziowie brani na litość.

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modern Ju-jitsu + Kick Boxing

Następny temat

do Jagnika

WHEY premium