SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thyrotherm - dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
28DNI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
co 28 dniczego sie tyczy ta liczba??
pzdr

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
28 dni powinno się przynajmiej brać thyrotherm tak zaleca producent a potem przerwa miesiąc przynajmiej i dalej jazda bo efka działa bardzo dobrze przez dwa tygodnie potem słabiej ale to nie znaczy ze wogóle nie działa-działa ale słabiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
aha oky to dokoncze ten cykl jeszcze 8dni zrobie miecha przerwy(mozna krutsza np3tyg)i polece z 28dniowym cyklem i bedzie cacy
pzdr

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
to moge zrobic krotsza przerwe??

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 958
a odpowie mi ktos na moje pytanie czy dobre bedzie brania na poczatek 90capsow TSE pozniej przerwa jak ta to ile i thyro?? bedzie tak dobrze?

Ze sprzetem nie jestes dla nikogo wzorem jesli walczysz to rob to z honorem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 958
odswierzam temat

Ze sprzetem nie jestes dla nikogo wzorem jesli walczysz to rob to z honorem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 754
NO to jak w końcu bo sam jestem ciekaw brać razem tusi i tyro czy najpierw jedno potem drugie i co na początek ? Czy może nie przesadzać z ta efedryna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 28927 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
podlacze sie i zapytam czy mozna to brac rano przed aerobami na pusty zoladek i czy nie spowoduje jakis przykrych efektow ubocznych

dzieki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2538
witam,
z wlasnych swierzych obserwacji moge powiedziec ze 2tab z rana daja mi wiekszego kopa no i nie "mula" jak te brane ok 11 przed treningiem (co ciekawe to malo przyjemne uczucie mija zaraz po rozpoczeciu treningu)
w sumie teraz troche zaluje ze nie zaczolem redukcji na czyms slabszym - np. TSE a potem dopiero Thyro, no ale to chyba kazdy musi sam na sobie sprawdzic,

Amor musculi nostra lex

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cel Pump + mono

Następny temat

Gainer włsnej roboty ??

Wiecej