SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thyrotherm+HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
thyro rano i przed treningiem :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 154
a jak to polaczyc z HMB? tzn kiedy i ile HMB? czy moge brac thyro i HMB o rano ? lepiej przed czy po sniadaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale powiedz mi gdzie sens brania takiego spalcza gdy ze spalaczami - czy nawet wogole z redukcją- nie miało sie do czynienia, w mlodym wieku.
widzę, że w głowie wam/ci/ eksperymenty medyczne na samym sobie...

proponuje poszukac jakiegos bezpieczniejszego spalacza.

pewnie nie tak szybkiego- ale cóż- jak to mówią- i słusznie- co nagle to po diable

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-03-13 22:12:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 154
do czynienia ze spalaczami, a co za tym idzie z redukcja, mialem w poprzednim roku - marzec, kwiecien, maj - wtedy bralem dymatize dynaburne - spelnij moje oczekiwania. Na forum wyczytałem, że thyrotherm jest dobrym srodkiem wiec chcialem go wyprobowac - skoro duzo ludzi go polecilo, nie traktuje zazywania go jako eksperymentu. to po pierwsze, po drugie po to chyba jest to forum, zeby pomagac mniej doswiadczonym uzytkownikom?!
Uzywalem "szukajki" trafilem na podobne artykuly, ale zaden nie rozwial moich watpliwosci, stad pytanie w obecnym poscie.
Nie wiem co jest z ta polska mentalnoscia, zamiast ublizania, nie mozna po prostu odpowiedziec na postawione pytanie?! czy to takie trudne?
lacze wyrazy szacunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nie wiem co jest z ta polska mentalnoscia, zamiast ublizania - jakiego ubliżania?
raczej zdziwienia, że... ale mniejsza z tym- nawet ten post tłumaczy tak wiele.

a tak na dobra sprawę- jesli thyro- zawiera efedrynę- na co wyraźnie liczysz- to powinieneś z tym "pojść" do działu Doping!

powodzenia więc życzę!

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-03-13 22:40:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 154
(...)jakiego ubliżania?
raczej zdziwienia, że... ale mniejsza z tym- nawet ten post tłumaczy tak wiele.

Zdziwienia, że co? Jak zaczynasz to kończ zdanie. Piszesz do mnie jak do małolata, skąd wiesz ile mam lat!?
Piszesz, że eksperymentuję, a kompletnie nie masz pojęcia na temat mojego stażu związanego z treningiem siłowym.
Piszesz, że eksperymentuję - opieram się na opinii ludzi z tego forum - skoro polecili produkt musieli się czymś kierować.
(...) a tak na dobra sprawę- jesli thyro- zawiera efedrynę- na co wyraźnie liczysz- (...)
Nigdy nie pisałem, że liczę na to żeby spalacz zawierał efedrynę - kolejny Twój wymysł z powietrza?!
Na temat suplementów nie dużo mogę powiedzieć, dopiero zaczynam z nimi, ale skoro jest dopuszczony do normalnego handlu nie można go nazwać dopingiem.

Nosisz tytuł "eksperta" na tym forum, czy to do czegoś nie zobowiązuje?
Jeśli masz kpić z postu i osoby zadającej pytanie lepiej nic nie pisz. Jeśli jesteś w stanie pomóc z odpowiedziami na postawione przeze mnie pytania - doradź. Będę wtedy wdzięczny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywka bulk dla chudego

Następny temat

czy dobry zestaw??

WHEY premium