SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thyro + Venom

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 166
Witam
Zamierzam zacząć sobie trzeci cykl redukcji, ostatni skończyłem jakieś półtora miesiąca temu z Thyrotermu, powiem szczeże że pomogło i byłem zadowolony :) Chciałbym jeszcze zrzucić jakieś 4-5kg, czytałem o pozytywnych opiniach o Venomie i zastanawiam się czy połączenie thyro + Venom i ew. Karnityka będzie dobre? Czy dokupić do tego jakieś witaminy? Oczywiście trening będzie ułożony na redukcję, dieta niskotłuszczowa + biorę białko, zostało mi jeszcze niecałe 2kg, myślę że na 4-5 tyg cykl redukcyjny starczy :)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
LowCarb skuteczniejsze jak dla mnie
no zestaw konkretny dosyc :)
jak bedzie dobra dieta i treningi (aero/hiit) to efekty beda b fajne
karnitynie przy takim zestawie dalbym spokoj i kupil bialka :D

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2007-06-23 16:58:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 166
Dasiu2 no właśnie nie jestem przekonany do tej Karnityny. Jedni mówią że działa inni że nie... Ja starałem się ją brać z thyro i thermospeedem więc nie czułem różnicy :) Jeśli chodzi o dietę, to raczej będzie to ograniczenie słodyczy, tłuszczów i węgli a zwiększenie białka w pokarmach oraz odżywka białkowa :) Hiit postaram sie wprowadzić, ale nie jestem w 100% pewien czy mi się uda (brak czasu), oczywiście duużo aerobów na siłce...
Tylko zastanawiam się czy thyro i venom to dobre połączenie? I czy nie będą się ze sobą gryzły jakoś :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
czemu maja sie gryzc?
ja bym pierw bral venoma, pozniej thyro
do diety zle sie zabierasz..
oblicz wszystko i daj na minus 300-500
na hiit nie bedziesz mial czasu? hiit to jest 5-20min max
natomiast aeroby to minimum 30min
na silce aeroby bedziesz robil?
biegaj :c

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2007-06-24 10:15:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 166
Moje zapotrzebowanie na kalorie przy redukcji to 2500cal, teraz tylko muszę obliczyć odpowiednią dietę na taką ilość kalorii.
Dasiu2 HIIT faktycznie kuszący trening, dopiero teraz o nim więcej poczytałem, spróbuję go zastosować. Można go robić w domu w innej formie niż pajacyk?
Aero robie na siłowni, po normalnym treningu. Rower lub bieganie.
Jeśli zacząłbym robić HITT i siłkę, to pon. śr. pt. siłownia a wt. czw. i sob. HITT, tak?
Verona i thyro myślę że zacznę w za tydzień, cały lipiec będę na tych suplementach ćwiczył i zachaczę o kawałek sierpnia, mam nadzieję że przytniosą one oczekiwane efekty :)
Dasiu2 SOG za pomoc i zainteresowanie tematem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68494
Verona i thyro myślę że zacznę w za tydzień
Dobra rada - zacznij od jednego z nich....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 166
RELTIH czytałem właśnie że niektórzy biorą np dwa tyg Venom i dwa Thyro, na zmianę, a Ty co mi radzisz? Zaczać np Thyro i dołączyć do tego np po tygodniu Venoma? I dlaczego odradzasz brać je jednocześnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68494
Zaraz cos napiszę, tylko jedno pytanie:
Brałeś już wcześniej VENOMA lub efkę (jaką)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 166
Brałem wcześniej Thyrotherm, cykl 4 tygodniowy, zaczynałem od 1 capsa i kończyłem na 3 dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68494
Ok., czyli znasz swoją rekcję na Thyrotherm a na VENOMA nie.
Powinieneś zacząć od VENOMA i zobaczyć jak się czujesz. Ja jestem aktualnie na dwóch i samopoczucie jest świetne, ale na niektórych nie działa najlepiej. Bierz przez parę dni 1 sztukę, potem wejdź na dwie. Jak wszystko będzie ok., dokładaj Thyrotherm – stopniowo, tak aby brać 2-4…

Może zrobić przeplatankę dwa tygodnie jeden środek, dwa tygodnie drugi, ale ja bym „pojechał” pierwszą metodą…..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 166
RELTIH dzięki za tą uwagę, tak też zrobię. Własnie dużo czytałem o działaniu efki i samego thyro przed pierwszym cyklem i starałem sie ostrożnie wprowadzać ten suplement :) Mam jeszcze jedno pytanie, mam teraz trening 4 ćwiczenia i 4 serię, bez aerobów, jeśli dodam 30min aerobów i brzuszki czy mogę zejść np do 3 ćwiczeń i 3 powtórzeń i nie odbije się to większymi spadkami samych mięsni i siły?
RELTIH sog nie wchodzi :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie Odzywki dla początkującego

Następny temat

gainer 1 gain bolic czy musli gainer??

WHEY premium