SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thuglife Lecimy nie śpimy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
SOry za brak wpisow,ale sytuacja rodzinna i wgl sie nie poprawia,w dodatku dziewczyna mnie spakowala i bajla... Ochoty na trening i cokolwiek zero, jedyne do czego mnie ciagnie to % ,ale jutro jade na 18 to sie zresetuje. Wczoraj plecy zero weny tak samo,dzis lece na nogi zaraz po 2h snu....

Wczoraj:
MC 10/8/6/6 100/120/130/130
wioslo hantle 10/10/8
wioslo maszyna neutral 12/10/10/8+4+4
wioslo podchwyt 12/10/10
sciaganie szeroko 4s
przyciaganie linki jednoracz wyciag dolny 2s
sciaganie liny do bioder 3x

face pull 3s

szrugsy hantle stojac 3s


Micha trzymana w miare...

Na dluzsza mete hydrowhey meczy ten jego gorzkawy posmak bo psuje mi smak shake,ale to dlateog ze zostaly same do dupy smaki.
Crea mixa biore 15g przed tren i 5g dnt,flexa 10 ed,man up 4 z rana, elegancko wszystko wchodzi,tylko flex klei sie do zebow jak sypie do buzi od razu haha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Dziś nogi na 60%, zero snu, myślami gdzie indziej, motywacji brak, micha w lesie . Ah... Te wakacje miały być tak piękne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Widze jak i u mnie mnie spakowala 3 miesiace temu po czym wpadlem w depresyjne zarcie slodyczy imprezy tez byly tak ze wiem co sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Ja mam depresję, wychodzę w nocy, wracam rano, spaceruje sam, nie mam gdzie się podziac, w domu jestem niechciany, dziewczyna zjechala jak g****, nie wraca codziennie na noc a ja ch** wie czemu przeżywam jak mrówka okres...


Zmieniony przez - Creative w dniu 2015-07-18 10:24:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Normalna sprawa... Ile to trwalo bo ja bylem z nia 10lat.. Czyli praktycznie pol zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
ja 4 haha


Wczoraj lekko zrobilem lapy i barki,potem na 18,tak dalem w palnik ze dzis zwracalem do 19 wszysctko co zjadlem...
Chcialem uzupelnic bialko czyms lekkim ale hydro z woda mnie przeroslo ... Cre mix wziete 5g po rewolucjach zoladkowych i mimo zatrucia nic sie nie stalo,flexa dzis nie bralem nawet.
Najgorsze ze kolega z ktorym siedzialem przy stole z dwoma innymi pojechal podczas imprezy sie przejechac pod ostrym wplywem... Nie zatrzymalem go a wjechal w namiot gdzie spala para i dziewczyna stan krytyczny a on uciekl ,ale juz go zlapali... Ci ludzie wgl mysla?...


Zmieniony przez - Creative w dniu 2015-07-19 20:55:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Dalej nie moge sie skupic na treningu,spie moze z 3h dziennie.

Klatka + barki
1. Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 10/8/6
2. Rozpiętki na ławce płaskiej 12/10
3. Pompki na poręczach 16/14/12
4. Sciaganie raczek w bramie z góry ( jedna seria po luku,a druga jak pokazywałem na dól klatki) 20/16
5. Wyciskanie sztangielek na ławce skos dodatni+ rozpiętki 12+10/ 10+8

1. Wyciskanie sztangielek siedząc 12/10/8/8
2. Wznosy bokiem jednorącz w lekkim opadzie 12/10/8/8
3. Podciaganie do brody, chwyt wężej ,niż rozstaw barków 16/14


Supple:
flex 10g,man up 4 kaps,crea mix 15g pre,hydro post wo

Dieta na stalym poziomie btw. Jednak ten ryz juz nie wchodzi,w ostatecznosci wszamie bialy chleb. Apetyt jest ale jak od zawsze mowie nie przepadam za zdrowym zarciem,nawet jak pokombinuje w kuchni,zawsze zanim cwiczylem sniadanie parowki/platki,obiad co tam bylo,w ciagu dnia slodycze,chipsy,kolacja tosty :D

Co do hydro ze wszystkich 9 smakow jakie mialem podszedl mi tylko kokos i truskawka,ewentualnie wanilia. Jesli ktos pije z woda jak najbardizej ok,ale dla mnie gdzie dodaje do shake z owocami i platkami/ryzem slaba opcaj bo smakowo nie powala a na moim poziomie nie ma wiekszej roznicy czy to bedzie wpc zwykle czy hydro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Trochę mnie tu nie było ale już nadrobiłam zaległości i widzę, że TROCHĘ się w Twoim życiu ostatnio wydarzyło delikatnie mówiąc 'przykrych' rzeczy.
Dobrze, że mimo to próbujesz jakoś trenować. Pamiętaj, że takie rzeczy nie dzieją się bez powodu i może jest to właśnie CZAS na ZMIANY, zmiany na lepsze ?
Weź się w garść, nie poddawaj, wyznacz sobie cele i powoli je realizuj mimo wszelkich trudności jakie stawia Ci los.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Nie spie,nie ogarniam,treningi na 50%....
We wtorek lapy i dwojki porazka
wczoraj bieg na czczo 35 min
Micha trzymana ,ale ze stresu gubie wage ....
Dzis ide dowalic plecy,oby chcoiaz na 80% poszlo,jakbym chociaz mial z kim pocwiczyc

Skonczlem wszystkie hydro wheye,szczerze to tylko truskawka i wanilia ok,reszta smakow mnei odrzucala ale sklad -to wyroznia.
Dla mnie na moim poziomie nie ma sensu kupowac tego typu bialek ,zwykle wpc potreningowo wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie przejmuj się, jesteś smakoszem najwyższej rangi - hydro whey TOBIE akurat ma prawo nie smakować ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

Następny temat

Lominox - Walka o masę!

WHEY premium