SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thug - 14 miesięcy.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Witam.

W końcu postanowiłem pokazać swoje zdjęcia,nie jest super,ale zawsze jakiś progres. Ćwiczę od 14 miesięcy,w miarę regularnie. Pokaże wam na razie zdjęcia z okresu 2tyg przed siłownią(z wakacji ,w tedy postanowiłem się zebrać w kupę) , po 2 miesiącach , z okresu masowego,który był w okolicach sierpnia. I obecne. Zdjęcia pleców itd dodam niedługo.

Jak zaczynałem ,ważyłem około 62kg. W okresie masy było 75kg. Teraz jest 71kg.










1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Leci cały czas rekomp,obecnie 3500kcal około 2700kcal czysta miska , reszta śmieci
Zdjęć za dużo nie ma. Chciałbym wsadzić zdjęcie przed rozpoczęcia cyklu bolda i po około 16-18tyg nie pamietam nawet ile ten bold leci
za tydzień lece na wakacje zrobię jakąś sesje na ten sezon nie robiłem i nie będę robił redu. Staram się powoli nabijać kilogramów ale wiadomo łatwo nie jest. BF myślę 10-11,na pewno więcej niż rok temu.




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Trzy zdjęcia w takiej samej pozycji Dodaj więcej zdjęć, wymiary.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Na tą chwile mam jeszcze tylko plecy. :P Potem dam więcej.


Wzrost : 172
Waga : Jak mówiłem 70-71
Biceps : 37(lewy mniejszy troche jest)
Talia : 79
Klatka : okolo 106



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6144
kozacko,moj wzrost fajnie bo przy takim wzroscie 37 w bicku wyglada niezle,jakim planem na masie jechales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Na masie jechałem splitem cały czas. Klatka + biceps , plecy + tricpes , nogi-barki-kaptury. Wszystko wolne ciężary i ćwiczenia z użyciem własnej masy. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
sylwetka ok klata brzuch plecy szerokość ok obficie pocisz się na czterech literach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1519
jak wyglądała twoja dieta na mase ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Nie miałem jako tako diety. Wspomagałem się gainerem Mutant Mass(z tą te podlanie) i białkiem. Trzymałem się tylko dobrego śniadania (owsianka + 3 jajka) i posiłków około treningowych czyli zazwyczaj przed treningiem ryż + kawałek kurczaka i 1,5h po treningu to samo. Często zamieniałem ryż na pieczywo razowe i robiłem sobie przed treningiem takie zdrowe burgery (mieso z kurczaka,warzywa,troszke keczupy do smaku i właśnie w/w chleb razowy) reszta jadłem normlanie , pizze i fast foody inne też były na masie. Teraz już jest inaczej. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Ważna jest nadwyżka kalorii. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Jestes niski wiec niewiele Ci potrzeba aby w miare dobrze wygladac. Progres widoczny, bardzo slabe nogi w stosunku do gory, poza tym kontroluj kalorie i wlacz trening cardio, zeby trzymac w ryzach sadlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Tak wiem. Teraz jestem na diecie redukcyjnej i dbam o wszystko. W końcu brzuch się odkrywa. Dzięki za rady. ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium