SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo stim+tauryna czy thermo stim+thermo speed extreme?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2763

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Witam
Posiedziałem dzisiaj na necie i poczytałem nieco na temat reduktorów tłuszczu. Niestety moja wiedza wciąż jest niewielka dlatego będę wdzięczny za pomoc.

Trochę info:
Wiek: 27 lat
Waga: 99 kg (magiczna granica przekroczona)
Wzrost: 178 cm
Spora przerwa w treningach więc uzbierało się sadełka. Od 2-3 miesięcy zrzucam balast. Rezultat 8-10 kg mniej.
Dieta: Nie stosuje żadnej określonej diety, w moim przypadku poddawałem się po kilku dniach, ewentualnie po skończonej natychmiast występował efekt jojo. Dlatego zamiast diety zmieniłem nawyki żywieniowe, co u mnie sprawdza się doskonale. Np. wyeliminowałem jasne pieczywo (staram się unikać produktów z mąki pszennej), nie jem ziemniaków. Mięso, ryby tylko z patelni grillowej. Dużo warzyw, owoców. Zero fast foodów, zero napojów, zamiast nich soki ze świeżo wyciskanych owoców, woda mineralna, zielona herbatka. Ciągnę już tak od dawna i jestem bardzo zadowolony. Kawy nie piję bo nie lubię, no ale chyba będę musiał zacząć.
Trening: Siłowy+aeroby.
Suplementacja: brak

W tej chwili waga stanęła w miejscu, a motywacja idzie w dół.
Dlatego chciałbym pomóc sobie jakimś reduktorem tłuszczu. Czytałem, że mogę dostać od tego lekkiego kopa, który w obecnej chwili bardzo by mi się przydał.

Czytając i analizując zastanawiam się nad dwoma zestawami.
1. Thermo stim 3,4 kaps + tauryna 3g
Na temat tauryny w procesie spalania prawdopodobnie jest niewiele informacji, ale znalazłem ten artykulik http://slawomirambroziak.pl/termogeniki-i-inne-spalacze/tauryna-spala-tluszcz/
A więc połączenie dla takiego laika jak ja wydaje się interesujące.
2. Thermo stim 3,4 kaps + thermo speed extreme 2 kaps

Nie stosowałem od kilku lat żadnej suplementacji więc wydaje mi się, że na tym etapie mocniejsze odżyweczki są zbędne.

Pozdrawiam

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5490
możesz wziąć opcję nr 1 lub ewentualnie zamiast ts wziąć clenburexin, thermo maxx, z doświadczenia jednak wiem, że dieta stanowi podstawę, wiem, że pisałeś że u Ciebie coś nie bardzo,ale dlatego że potrzeba w tym wytrwałości a nie poddawania się po kilku dniach;) moim zdaniem dieta działa cuda i sprawdzałem to nie raz w obydwie strony (masa/redukcja), możesz spróbować ze spalaczami pozostając przy tych nawykach, które masz, nie są one złe, ale mogą okazać się nie wystarczające do zgubienia zbędnego fatu

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Najwyraźniej źle się wyraziłem, ja nie stosuje żadnej określonej tzw diety redukcyjnej (np tłuszczowa itp). Wydaje mi się, że eliminując składniki, które negatywnie wpływają na zawartość tłuszczu w organizmie możemy osiągnąć również pozytywny efekt.
Nie ustalam sobie jadłospisu na kilka dni do przodu, ale odżywiam się zdrowo, zastępując niezdrowe pożywienie tym bardziej wartościowym.
Jak już wspomniałem dużo warzyw, owoców, mięso i ryby z patelni grillowej. Zamiast popularnych słodkich napojów gazowanych zielona herbata i woda mineralna. Nie jem slodyczy, nie stołuje si fast-foodach. Wg mnie jest to wystarczające. Można zrobić świetnie smakujące i wyglądające danie ze zdrowych produktów.
Można powiedzięć,że zamiast stosować diety okresowo, zmieniłem na stałe sposób odżywiania na zdrowy.
Uważam, że w ogólnym rozrachunku jest to lepsze rozwiązanie gdyż po diecie zazwyczaj wraca się do starych nawyków żywieniowych.

Zmieniony przez - shinobi w dniu 2009-11-26 17:27:02

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Dodatkowe pytanie:
1/ Co daje większego kopa stim czy speed extreme?
2/ Podobnie tylko odnośnie termogenezy?

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

X pand + mono + bcaa ? HELP

Wiecej