SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo speed extreme- czy juz pora?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5332
cześć..
własnie jestem na redukcji, na samej diecie i witaminkach wszystko fajnie leciało w dół aż tu nagle stało się.. waga stanęła w miejscu a na dole brzucha został smalec do wypalenia!! i teraz moje pytanie

czy nadszedł już czas na spalacz.(thermo speed extreme wcześniej stosowałem tylko thermo fat burner..

do tej pory stosuje:

do śniadania 1kap witamin, omega3 i l-carnityna
przed treningiem 1 kap l-carnityny + 20g hot blood
przed snem 30g protein - 80

z góry dzięki za wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5332
TomQ-MAG

dzieki za link ale czytalem juz to wszystklo tylko chodzi o to czy nie jest za wczesnie, a jesli nie to jak dawkowac z tym co juz biore?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
to odpowiednia pora na spalacz,thermo stim jest bardzo slaby,ale jak jest to twoj drugi spalacz to i tak bedziesz zadowolon
bierz wszystko jak brales+ 2kaps ts przed sniadaniem i 2kaps przed treningiem lub przed obiadem w dzien nietreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5332
cnotliwy..
ok juz kapuje tylko powiedz mi ile przed treningiem mam brac tse? 30 minut wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
tak 20-30min i bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5332
ok.. dziekuje bardzo.. sog polecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
jeśli jeszcze nie wybrałeś to zastanów się nad scorchem firmy man- światowa klasyka: https://sklep.sfd.pl/Man_Scorch-opis1364.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko? Olimp Sojavit85? Prośba o ocene i pomoc

Następny temat

Dawkowanie VITALMAX Creatin Monohydrate + QNT Creatine x3 elite

Wiecej