SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermal Pro.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Remik7 z działu Administracja i Moderatorzy. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23
Witam, mam kilka pytań dotyczących Thermal Pro. Ale od początku...
W poniedziałek tego tygodnia przyszły mi ww. kapsułki. Postanowiłam zacząć kurację od wtorku. Tak więc, we wtorek zamiast zalecanej 1 kap. wzięłam 2 i miałam po nich dziwne...a nawet niepokojące objawy. Mianowicie, drżenie rąk, ból głowy, zawroty głowy, mrowienie całego ciała, ciśnienie miałam 180/95 a serce łomotało mi jak szalone i szczerze? miałam wrażenie, że zaraz zemdleje. Przeraziłam się, i od środy biorę po 1 kap. rano, po śniadaniu. Objawy ustały, ale boję się, że objawy powrócą jak znów zacznę brać 2 a nawet 3 (bo dawkę z czasem trzeba zwiększać). Druga sprawa to taka, że jak wezmę ją po śniadaniu to jest fajnie, ciepło, mam chęć się ruszać...więc tak powinno być, ale gdzieś koło godziny 14 zaczyna robić mi się zimno i robię się ospała. Nie wiem dlaczego, kapsułka przestaje działać? A teraz, zwracam się do osób które ukończyły kurację bądź miały podobne problemy jak ja. Pomóżcie bo boję się, że jak zwiększę dawkę to zemdleję albo narobię sobie poważnych problemów z sercem. Aha...chciałabym jeszcze wiedzieć, jakie były wasze efekty i w jakim czasie? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8087 Napisanych postów 149593 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185489
Kolego jak kupiles syf niewiadomego pochodzenia ktory zagrasza zdrowiu jak nie zyciu to radze przemyslec sprawe jego suplementacji raz jeszcze, moja rada jest taka, mleko sie juz wylalo, kasa poszla w bloto, bo strach nawet to odsprzedac dalej, wiec po proatu produkt wytzuc, bo ewidentnie widac, ze Tobie nie sluzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 741 Napisanych postów 34664 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254639
koleżanko, wybrałaś sobie zbyt mocny spalacz tłuszczu
jesteś wrażliwa na stymulanty, przyjełaś podwójną dawkę na początek i stad te objawy
ja polecam Ci sprzedać ten produkt i kupić coś zdecydowanie lżejszego pod względem składu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3893 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
jw. kupić coś lżejszego i przedewszystkim PEWNEGO, a nie produkt klepany w piwincy

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23
Qr...to niedobrze bo bardzo sie na to napaliłam i słyszałam same pozytywnie opinie. A jeśli brałabym 2 tak jak się zaleca i przeczekałabym te chwile "grozy" to jest taka możliwość, że z czasem mój organizm przyzwyczai się do Thermala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3893 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
Daj spokój .... olej ten szit

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Aha i zapomnialam dodać, że jak miałam...nie wiem nawet jak to nazwać..."atak"? to nie miałam możliwości zjedzenia jakiegokolwiek posiłku. Czyli brałam na pusty żołądek. To też ma znaczenie prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Za przeproszeniem... ale napaliłaś sie na ten produkt jak szczerbaty na suchary...
między słowami można nawet wyczytać, że chcesz bronić tego produktu i nie przyjmujesz do siebie tego co piszą Ci osoby bardziej obeznane w temacie.

Chyba nie do końca rozumiesz, że nie jest to suplement produkowany przez normalną firme, a wyrób "piwniczny", w którym tak na prawdę nie masz pewności co jest w środku, w jakich proporcjach ... nie masz też żadnej gwarancji że przy klepaniu tego spalacza poszanowano chociaż środki ogólnej higieny, czy może kapsy był mieszane łapą przez typa który przed chwilą wyszedł z kibla...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
K_PS...jestem pod wrażeniem spostrzegawczości, naprawdę. Ale dużo to dla mnie znaczy, stąd moje nastawienie. Tak czy siak dziękuje za opinie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 741 Napisanych postów 34664 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254639
to że zjadłaś na pusty żołądek wzmocniło tylko jego działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Sama już nie wiem, czy to co się stało było skutkiem mojego niedopatrzenia czy te tabletki na prawdę są niebezpieczne. Ale żebyście mieli lepszy obraz sytuacji powiem tak...dziś, wbrew przeztrogom wzięłam drugą tabletkę...i co? i nic! Nic się nie działo...tzn przez chwilę miałam wrażenie że historia się powtarza, ale to było 10 min. po zażyciu, więc wydaje mi się, że to nie zasługa tabletki a mojej paniki i strachu, że będzie tak jak ostatnio. Mój chłopak, żeby sprawdzić czy są dobre od wczoraj wpierdziela je ze mną. On jest okazem zdrowia, i na niego działa prawidłowo. Żadnych skutków ubocznych. Więc wnioskować mogę, że mój przypadek był wynikiem: 1-głodu. 2-nieprzyzwyczajeniem organizmu do substancji (bo to był 1 dzień) 3-krótki odstęp czasu poiędzy przyjmowaniem. Ja to widzę w ten sposób...bo jeżeli byłoby coś nie tak, to czy mój chłopak (biorąc również 2) nie powinien mieć podobnych objawów?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple do rozpiski

Następny temat

Thermo speed extreme po dacie ważności

Fruzelina