SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thai Box + Siłownia + Dobry wygląd... mętlik...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
Witam, mam kilka pytan, odnosnie muay thai, siłowni...

Przeczytalem bardzo dużo w sieci i mam już totalny śmietnik w głowie.

Zaczne od tego ze jestem ektomorfik (67 kg aktualnie, sporo jem, standardowo waze 65, lat 24), dieta jest, trenuje muay thai 3, czasem 4x w tyg., bedzie grubo ponad 1,5roku, wczesniej mialem kontakt z pol roku z bjj, wiec takim totalnym rookie juz nie jestem, robie szybki progres, przykładam sie bardzo, zalezy mi na tym sporcie, moze i jestem za stary, ale wierze w siebie i nie zrezygnuje z tego, chcialem do tego dorzucic silownie(!?).

No i wlasnie tutaj rodza sie w mojej glowie znaki zapytania, jak widac waze niewiele, szybko spalam, chcialbym jednak dobic troche wiecej w mase miesniowa, "zmężnieć" zewnętrzenie... (patrz np Badr Hari:)

I tu pytanie czy wlasnie jako uzupelnienie MT, takie cwiczenia jak "Fighter workout" lub FBW pomoze mi to osiagnac? FBW na mase? Nie wiem zupełnie na czym się skupić, zgłupiałem...

Myśle o pompkach w domu, ćwiczeniach na drążku, może taki trening domatorski wnieść coś do moich potrzeb?

Bede wdzieczny za jakiekolwiek sugestie/wskazowki! Z góry dziekuje! pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
hubert81 cwiczysz MT u Janka moze w Puncherze?


U Janka trenowałem kiedyś, jeszcze w starej sali. Teraz trenuje w nowym klubie Extreme Fighters założonym przez Marcina Bachórza więc o poziom trenerski nie ma sie co martwić. Jest stara ekipa, ostry zapyerdol i luźna atmosfera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
dobrowolsk na drugi raz nie zawracaj ludziom głowy skoro później i tak o to samo pytasz.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3428
Ćwicząc SW specjalnie masy nie zrobisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
I tu pytanie czy wlasnie jako uzupelnienie MT, takie cwiczenia jak "Fighter workout" lub FBW pomoze mi to osiagnac? FBW na mase? Nie wiem zupełnie na czym się skupić, zgłupiałem...

Wg mnie w wypadku treningach o jakich pytasz zdecydowanie wystarczyloby to:
https://www.sfd.pl/[ART]_Trening_silowy_w_warunkach_domowych-t700092.html

Pamietaj, ze kluczem do zdobycia dodatkowych kilogramow jest zwyzkowa podaz kalorii. Nie wystarczy "duzo jesc". Mowisz, ze masz diete- wklej ja tutaj, jezeli nie rosniesz, to w czyms problem prawodpodobnie jest, tymbardziej, ze Twoja waga nie jest zbyt wysoka.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
olej silownie, po co Ci , dupy chcesz wyrywac ? ;]
Powazania wsrod innych i tak miesniami nie zdobedziesz, takie jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Ja polecam trening masowy, zwyklymi cwiczeniami nic nie zdzialasz, na mt tez macie pewnie treningi wytrzymalosciowe i od za***ania pompek , podciagan wiec jestes przyzwyczajony do takich cwiczen. Ja bym dodal fbw , miesnie potrzebuja nowych bodzcow zeby rosnac i oczywiscie nadwyzki kcal.... Skup sie na pdst cwiczeniach w fbw , zacznij od mniejszej ilosci serji zeby sie nie zajechac.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
dzieki za wszystkie odpowiedzi, na poczatek uzupelnie treningi, jak sugeruje mi Kamiru treningiem domatora + porządna dieta, zobaczymy czy to da efekty chocby troche wizualnie :) nie wiem jak w czasie robic domatora, miesiac , dwa? moze pozniej sprobuje fbw... czekam na kolejne ciekawe wypowiedzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
skoro Ci tak zaley ...
dobra micha i trening domatora i tez przymasujesz , nie musisz duzych ciezarow dzwigac, kiedys sie tak utuczylem przed wakacjami bez problemu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Co to jest dla Ciebie ta porzadna dieta?
Bo dalej nie odpisales?
Wklej, jak jesz bo jak jest zle to szkoda czasu na trening.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
I po przebudzeniu
musli + mleko

II
3 jaja + kanapka z pomidorem

III
ryz/kasza/ziemniaki + kurczak/inne miesa + warzywa/sałatka/jakis mix

IV
ryz/kasza/ziemniaki + kurczak/inne miesa + warzywa/sałatka/jakis mix

V
makarony + mięsa/twaróg

VI
coś lekkiego, jakies kanapki + warzywa, owoce

do tego wszystkiego pije duzo wody, uzupelniam diete magnezem, cynkiem, omega3

no tak to wygladalo wczesniej, teraz bede robil diete nową, wiec ją tez tu wkleje, co do godzin to jadałem różnie, starałem sie co 3 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3022
Najbardziej mnie śmieszą wypowiedzi dóch typów ludzkich. Pierwsi twierdzą, że siłownia tylko przeszkadza w SW, a drudzy uprcie mówią, że trenując SW nie jesteś w stanie zrobic masy.. Rozumiem, że np. Tyson czy choćby Sosnowski to taką definicję mięśnia osiągneli skakanką i tarczowaniem :) ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tomasz Adamek vs Kevin McBride

Następny temat

Zawody i przygotowanie

WHEY premium