SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
W komendzie miejskiej kolega też może trafić do Ogniwa Prewencji,albo może trafić do RPI,czy OPI,czyli Refaratu,albo Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego.Gdyby tam trafił,to być może będzie jeździł sobie wózkiem na wezwania,bo nie sądzę,żeby na początku dali go do innej roboty .W Prewencji zazwyczaj służby zaliczane są z buta,czyli jest to patrolowanie danego rejonu,mniej lub bardziej niebezpiecznego.Do tego dochodzi ostawianie imprez typu mecze,przejazdy i przejścia z kibicami na stadiony,czasami praca jako "tajnos agentos" w cywilkach,wspomaganie innych sekcji Policji.W prewencji dupy wożą autami kierowcy "suk" i dowódcy drużyn,którzy rozrzucają i zbierają ekipy patrolujące rejony z buta.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
Przedstawię to bardziej obrazowo :
Ty poszedłeś pod Komendę Wojewódzką ---> Odział Prewencji
Kolega pod Komendę Miejską ---> Wydział Prewencji

Odział Prewencji ---> Mecze, Imprezy a gdy tego nie ma to służby z buciorka w danym sektorze, aż do momentu gdy będziesz "stary" wtedy dotknie Cię zaszczyt prowadzenia T4 i rozwożenia ludzi po sektorze, oraz załatwiania interwencji domowych.

Wydział Prewencji ---> Tutaj pracujesz pod Operatorem który zleca Ci interwencje, czyli jedziesz tam gdzie Cię ludzie chcą.Praktycznie od początku służby masz możliwość zostać kierowcą (octavia, Ducato) i w patrolu dwu osobowym "ogarniać" tematy na mieście. Reasumując krótko : to co w OP jest sufitem w OPI jest podłogą.

Tak w skrócie. Jak coś niejasne to wytłumaczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Prosto,łopatologicznie wytłumaczone,chyba nie maco już tłumaczyć

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Wielkie dzięki panowie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
witam was
jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumiałośćmam do was kilka pytań związaym z praca w policji. złozyłem juz jakiś czas papiery o przyjecie do plicji i dzisiaj dopiero odeprałem wezwanie na test sprawnościowy i wiedzy. ale dość długo sie nie odzywali i nagrałem sobie prace za granicą i nie wiem czy warto z tej pracy rezygnować:'-( a mianowicie czy mozecie mi odpowiedzieć na kila pytań.
czy jezeli uda mi sie wszystko załatwić i przyjmą mnie do pracy to bede pracował w tej komendzie gdzie napisąłem w kwestionariuszy czy moga wysłać mnie np. gdzieś na 2 koniec polski?
a jeżlei chciałbym zrezygnować teraz z tej pracy to czy jeszcze moge i w jaki sposób bo nie wiem czy opłaca mi sie zostać policjantem wiadomo praca za granićą jest o wiele lepiej płatna przynajmniej w moim przypadku:) i czy jeżlei teraz zrezygnuje to bede mógł np. za kilka lat spróbować jesczze raz/
prosze o szybką odpowiedz jeżlei można bo zależy mi na czasie
z góry dzieki za odpowiedz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to jest SŁUŻBA nie praca
tak możesz przerwać, po prostu zadzwoń do kadr akurat jakiegoś szczęśliwca władują na Twoje miejsce.

Nie koniecznie muszą przydzielić Cie do danej komendy wszystko zależy od tego gdzie będzie miejsce. A żeby służyć w innym województwie musiałbyś składać papiery do innego KWP

Zmieniony przez - rm_125 w dniu 2011-12-27 22:25:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
to wystarczy tylko zadzwonić i to wystarczy? i nie poniose zadnych konsekwencji z tego tytułu. a czy bede mógł jeszcze kiedyś prubować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja za pierwszym razem zrezygnowałem a nawet nie zgłaszałem.
Jedyna konsekwencją jest to, że następny raz możesz składać dokumenty dopiero za 6 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
80 % osób idzie do policji, bo to stabilna PRACA. Idealizacja w postaci "służby" zawsze mnie bawiła... Nie odmawiam niektórym zaangażowania, ale patrzmy prawdzie w oczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
w zwykłej pracy, pracujesz od 7-16 masz wolne weekendy(ok nie zawsze), świeta, długie weekendy.
Przed normalna praca nie składasz ślubowania plus do tego czasami nienormowany czas pracy.
Fakt zależy jakie kto ma priorytety, niedawno każdy patrzył to że emka po 15latach a teraz że stabilna robota
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium