SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184
czesc,w styczniu mam TWO i TSF teraz zaczynam sie przygotowywac.Szukam odpowiedzi na test wiedzy
http://praca.policja.pl/portal/pwp/746/38730/Test_wiedzy_z_zakresu_wiedzy_o_spoleczenstwie.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
tu ich nie dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
ktoś wie czy jeśli dostałem rozkaz aby zostać przwodnikiem psa, czy przez to mogę mieć utrudnienia żeby się przenieść do innej jednostki? Bo po szkoleniu podstawowym taki mam cel. dzieki za jakieś pozyteczne iformacje. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20883
Zawsze sa utrudnienia, bo wszedzie brakuje ludzi. Chyba ze bedziesz mial dobry uklad z komendantem tej jednostki do ktorej chcesz isc, a on z kolei z kims wyzej, zeby to zalatwic odgornie.

Nie wiedzialem ze na szkole idzie sie z takim konkretnym stanowiskiem, to jest juz dosc wysoko, takze pozniej powinienes szybko awansowac. Rozmawialem z kuzynem i to jest rowno z dzielnicowym - 4 grupa i stopien aspiranta.

Bedziesz tam mial jakies dodatkowe przeszkolenie, czy dopiero po skonczeniu szkoly wysla Cie na kurs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
ja szedłem do szkółki jako osoba z OPI, dopiero jak jestem na szkółce 3 tydzien, na początku grudnia przyszło mi listownie rozkaz że zostaje mianowany do zespołu przewodników psów służbowych wydziału prewencji. Komendanta w mojej akutalnej jednostce mam naprawdę spoko, co do komendanta jednostki gdzie chce trafić to własnie nie wiem bo nie mialem okazji się w żaden sposób spotkać. Ale zalezy mi na przeprowadzce, bo 70 km w jedną stronę to trochę dużo:(. dzięki za iformację. Mam nadzięję że nie będzie to zmiana na gorsze;). pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Po szkółce,gdy dostaniesz rozkaz z przydziałem do konkretnej jednostki,to stamtąd prawdopodobnie dostaniesz rozkaz wyjazdu na szkolenie do Sułkowic.Tam dostaniesz psa z którym będziesz trenował i później pracował.Więcej o Sułkowicach w linku: http://www.csp.edu.pl/portal/csp/4/10/Zaklad_Kynologii_Policyjnej.html 

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16611
Witam.

orientuje się ktoś jak najlepiej zrezygnować ze szoły Policji ?odchodząc sam będe musiał odrabiać zapłacony miesiąc w jednostce macierzystej , średnio mi się uśmiecha grabienie liści kilka tygodni.Jak ma się sprawa gdy komendant sam zastosuje pismo o wydalenie mnie ? nie wyrabiam z przyswajaniem materiałów , w zyciu się tyle nie uczyłem co teraz, a mimo to pała goni pałę, normą jest u mnie nauka do 2 w nocy , i 4 godziny snu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
a gdzie cię to chłopie wysłali ze tak nie dajesz rady? weź się w garść i dawaj do przodu. no niestety trzeba się uczyć codziennie. ale ten sajgon trwa ok 2 miechy potem już jest podobno o wiele wiele luźniej. ucz się chodź na konsultacje i poprawiaj. Wykładowcy specjalnie daja w tyłek na początku. Poza tym dostaniesz taką zj**ke że chcesz zrezygnować. Blokowałeś miejsce innym i teraz się chcesz poddać, tyle kasy w ciebie zainwestowali i nie będa cie chcieli puścić tak łatwo. Chłopaki mieli po 7 pał i dawali radę. No chyba że uważasz że to nie dla siebie i masz się męczyć no to już twoja sprawa, ale radze ci dobrze zastanów się bo potem już nie będzie powrotu. i wszystko co zrobiłeś co przeszedłeś na co kase zainwestowałes pójdzie się j... zastanow się 5 razy zanim się zdecydujesz. może masz gorszy dzien, gorszy czas... do pał nie podchodź zbyt emocjonalnie. kążdy je dostaje mniej lub bardziej sprawiedliwie, ale kazdy dostaje. pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 691
Doberek.

Z ilu psychologów składa się komisja na MS? Jest jakaś stała liczba czy to losowość?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
u jednych na rozmowie jest jeden a gdzie indziej jedna Pani pyta druga siedzi z boku i obserwuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium