SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zulagula
czym się różnią te "nowe" testy od tych na pierwszej stronie?
Pozmieniali pytania czy tylko jakieś wykreślili/dodali?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3515 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 266
Raczej są pozmieniane nie pamietam tych starych ale jak przeglądałam nowe to dużo wydało mi się innych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
Witam wszystkich przyszłych policjantów:P moja historia z rekrutacją ciągnie się już dwa lata,rok temu 2 lipca nie zdałem MS i teraz minął rok i mogę ponownie startować,teraz mam takie pytanie otóż zdawałem 2 razy i raz mandaty mnie odrzuciły a drugi raz MS,wszystko zdawałem na Komendzie w Katowicach,teraz myślę żeby zrobić tak że zdam sprawnościówke w Katowicach i od razu przeniosę dokumenty do warszawy żeby nie czekać długo na MS i mieć większe szanse na jego zdanie bo z tego co słyszałem to w Warszawie są większe szanse żeby go zdać:) proszę was o rade:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a da sie w ogóle tak przenieść papiery? musiałbyś mieć chyba argument przeprowadzki na stałe.
Jak nie zdasz MS w Katowicach to tez nie zdasz i w Warszawie to nie jest tak jak na studiach jeden prowadzący jest lajtowy a drugi pilnuje, tu wszystko jest tak samo.
A na MS teraz czeka sie ok 2 miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
z tego co inni pisali to chyba byla taka mozliwosc przeniesienia dokumentow, nie wiem pewnie to zalezy od dobrej woli tych na gorze :)
rm_125 troche sie z Toba nie zgodze. Owszem test MS na komputerze jest wszedzie taki sam ale nie zapominaj ze pozniej jest jeszcze rozmowa z psychologiem i tutaj juz moze byc roznica. Koncowa opinie o Twobie wydaje czlowiek a nie komputer. Czy w wawie jest latwiej, nie wiem...mnie sie "udalo" zaliczyc MS. Teraz jestem po PZP i czekam na tel z wynikami. Z tym czekaniem bywa roznie moja znajoma rowniez przechodzi przez rekrutacje w wawie i juz jest po wszystkim a ja "dopiero" po PZP (zaczelismy oczywiscie w tym samym czasie skladac dokumenty) to zalezy od miasta i pewnie troche od szczescia. Takie jest moje zdanie.
Ile mieliscie punktow z MS??

Zmieniony przez - ptr_j w dniu 2011-07-21 22:16:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36802
zulagula mogę prosić również o linka? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 266
To jest moj nr. gg 3612350 jesli ktoś chciałby cos ode mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
hej wszystkim

wczoraj sie dowiedzialem ze zaliczylem PZP :) Jade w poniedzialek do szpitala MSWiA na komisje lekarska. Pani przez telefon mi powiedziala ze musze odwiedzic 10 specjalistów. Pewnie nie uda mi sie tego zaliczyc w jeden dzien, trudno. Jak wroce to opowiem co i jak :)
Pytanie do tych ktorzy sa juz po komisji lekarskiej: dlugo to trwa? Jakies rady? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
dobrze u Cibie z cisnieniem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium