SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 383399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
i ja zlozylem papiry do policji aby wszystko pieknie przejsc a pozniej to z gorki jest dosyc sporo znajomosci:D czy macie jakies rady aby bez problemu przejsc rekrutacje?

Zmieniony przez - puzy w dniu 2013-04-07 00:32:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jak masz takich super znajomych to niech Ci nakręca MS. Czemu sie ograniczać? niech pomagają od poczatku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Znajomości mogą pomóc przy przeniesieniu się do jakiegoś wydziału,ale rekrutację musisz przejść samodzielnie,co już łatwe nie jest ,szczególnie gdy chodzi o test Multisekect,a później niektórych lekarzy,gdy robisz obiegówkę.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
Wiem że łatwo nie jest wczoraj kolega miał sprawnościowe zdał ale szału nie ma:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Hej. Orientuje sie moze ktos jak przebiegaja dokladnie badania lekarskie w warszawie? chodzi mi o szczegoly typu czy lekarze sa upierdliwi i moga usadzic kandydata np za wade wzroku -2 jak max jest -3? czy to sa jakies ploty. Czasami czytam, ze sa mili czasami, ze to chamy. Sam juz nie wiem co myslec i czy robic sobie badania sprawdzajace cholesterol etc wczesniej czy isc na zywiol. I czy moge np zrobic sobie badania u siebie w miescie (nie jestem z wawy) i pokazac je lekarzowi, ktory wypelnia moj formularz? czy to on osobiscie musi zrobic takie samo badanie po raz drugi jesli zrobilem je na wlasna reke. Dzieki z gory za informacje i pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7609
a poradziłeś sobie z panię psycholog w MSWiA? Bo z własnego doświadczenia wiem, ze ona jest najbardziej upierdliwa tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Jeszcze nie mialem z pania psycholog do czynienia, ale skoro na MS poszlo jakos (nie wiem czy 35 pkt to duzo czy malo, u mnie ludzie zdali majac 20...) to mysle, ze i z ta pania sobie poradze ;) predzej z paniami sobie radze niz z panami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
NIe jest powiedziane, że zdajac MS przejdzesz kolejnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
ale tez NIe jest powiedziane, ze nie przejde. Zwlaszcza z urokiem osobistym jaki posiadam. Bardziej poje sie tych wszystkich pozal sie specjalistow jesli to prawda, iz wypelniaja ten kwestionariusz jak im sie widzi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 309
Lau
Hej. Orientuje sie moze ktos jak przebiegaja dokladnie badania lekarskie w warszawie? chodzi mi o szczegoly typu czy lekarze sa upierdliwi i moga usadzic kandydata np za wade wzroku -2 jak max jest -3? czy to sa jakies ploty. Czasami czytam, ze sa mili czasami, ze to chamy. Sam juz nie wiem co myslec i czy robic sobie badania sprawdzajace cholesterol etc wczesniej czy isc na zywiol. I czy moge np zrobic sobie badania u siebie w miescie (nie jestem z wawy) i pokazac je lekarzowi, ktory wypelnia moj formularz? czy to on osobiscie musi zrobic takie samo badanie po raz drugi jesli zrobilem je na wlasna reke. Dzieki z gory za informacje i pozdrawiam :)


Badania na własną rękę nic ci nie dają. Daruj je sobie.

Co do lekarzy to na Wołoskiej bywało różnie zależy od lekarza. Najwięcej problemów robi neurolog - krzywa przegroda nosowa (dużo ludzi odpada) ale facet miły. No a zmorą jest pani okulistka wredna stara baba która upierdziela dużo ludzi za brak stereopsji. Jak się nie uda to odwołanie u próbuj ;) Badania jeszcze rok temu były na Rakowieckiej i na Wołoskiej. Jednak wiem że teraz okresowe dla funkcjonariuszy w służbie zostały przeniesione na ul Nowowiejską czy dla potencjalnych rekrutów też? Nie wiem:)

Co do psychologów to Multiselect sprawdza predyspozycję do pracy w policji natomiast test psychologiczny w pzp to jest test w rodzaju tych co się zdaje przy uzyskaniu pozwolenia na broń. Więc ja to interpretowałem tak: MS - predyspozycje do pracy, test w PZP pozwolenie na broń w służbie. Oba trzeba zdać ;)

MaxPod
a poradziłeś sobie z panię psycholog w MSWiA? Bo z własnego doświadczenia wiem, ze ona jest najbardziej upierdliwa tam.


Pani psycholog to tylko dodatek. Najważniejszy jest test to on daje obraz psychologowi który na podstawie jego wyników rozmawia o twoich najmocniejszych i najsłabszych stronach i podczas rozmowy możesz jedynie poprawić lub pogorszyć swój wynik. Jeśli test zawaliłeś na maksa to już i rozmowa nie pomoże lecz w przeciwną stronę działa inaczej. Jeśli test świetnie a w rozmowie uzna że d**** kompletny to do widzenia;D

Co do rzetelności testów różne opinie są ja na razie miałem robione 3 czy 4 i uważam że działają i są obiektywne. ;)

Zmieniony przez - MandM92 w dniu 2013-04-10 01:16:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

Wiecej