SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Pójdzesz z tym zaśwaidczeniem to nie bedzesz miał możliwości wejściana sale.
Ma być napisane "zdolny do testu sprawności fizycznej do policji"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Witam, orientuje się ktoś jak to jest z badaniami lekarskimi jakimikolwiek. Pracuje za granicą i nie jestem ubezpieczony w Polsce. Ma to jakieś znaczenie?

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
Jak teraz jest w Policji? Nadal po dostaniu się pracujesz obowiązkowo 3 lata przygotowawczo by składać podanie o pracę w konkretnym wydziale, czy można od razu po szkole ubiegać się o etat w wybranej komórce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
Witam, jest tutaj ktoś z lubelskiego kto składał podanie? Interesuje mnie jak sytuacja wygląda w Lublinie tj. czy wiele osób przypada na jedno miejsce, ile trwa cały proces rekrutacji itp. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
najlepiej zadzonić do rekrutacji, skad my możemy wiedzieć ile jest chętnych? Popatrz na ostatnie listy rankingowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
Witam. W listopadzie miałem mieć testy fizyczne i testy wiedzy ale niestety się nie stawiłem ponieważ byłem w szpitalu. Do domu przyszło mi pismo, że zostalem skreślony z listy. Jak teraz wznowić rekrutacje? Muszę znowu składać podanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jak byłeś w szpitalu to zadzwoń do kadr przedstaw sytuacje to może Cię jakoś upchają. Bo np po niezdanym TSF masz 30 dni na zastanowienie a po tym czasie kolejne 30 dni na napisanie podania o kolejne podejście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 170
Bylem dzisiaj w Pile o 14 na TWO i TSF. Lacznie uzbieralem 60 pkt takze jestem srednio zadowolony. Jutro dzwonie do KWP i zobaczymy kiedy MS :(
pozdro

Zmieniony przez - prezesseto w dniu 2012-12-16 19:01:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
ma ktoś z was opracowane odpowiedzi do aktualnych testów ? yyy i pytanie co mam napisać w podaniu i czy życiorys jest potrzebny czy nie? na stronie policji nic o życiorysie nie ma, tylko podanie i kwestionariusz. myślicie, że jak mam tatuaż zrobiony na lewym bicepsie od wewnątrz, to mnie to już dyskfalifikuje?

W kupie siła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1250
w podaniu piszesz dlaczego chcesz wstapic do policji, zyciorysu nie trzeba, mysle ze tatuaz przejdzie ale najlepiej spytaj jak bedziesz skladal dokumenty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium