SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Internista robi podsumowanie wszystkich badań lekarzy specjalistów jakich będziesz miał na karcie obiegowej,oraz patrzy na wyniki badań krwi,moczu,EEG i EKG i na tej podstawie pisze swoją opinię.W dużej mierze tym co jest w opinii internisty, kieruje się komisja lekarska wydająca wyrok kandydatowi na koniec ZDOLNY/NIEZDOLNY DO SŁUŻBY W POLICJI.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a z czym chcesz kombinować? Najlepiej przejdz sie do szpitala MSWiA i zapytaj na pewno spotkasz tam kandydatów.
A MS już miałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
rm_125

Ja dopiero dokumenty będę składał ; )
Wolę jednak już zbierać sobie informacje o wszystkim co mnie interesuje i co może mi się przydać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
najpierw sprawdz czy papiery przyjmują bo np krakow i katowice - nie przyjmują papierów poki co

Zmieniony przez - syntok w dniu 2012-07-22 11:40:55

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
nie ma sensu pisac o czym co nastapi za rok albo w ogóle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 170
Wazna informacja dla tych co oblali MS:
Mozliwosc spotkania sie z psychologiem w celu omowienia Testu jest mozliwa tylko do miesiaca od daty egzaminu.
Ja dzwonilem dzisiaj (ok.10 miesiecy po egzaminie) i otrzymalem taka informacje (KWP Opole)
ps.jak rozpaczac podanie?Szanowny panie Komendancie?(pytam bo wiem ze ostatnio jak skladalem to byl z tym problem ale nie pamietam na co musialem zmienic?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
najlepsze że od MS mineło mi prawie 4 miechy i nie ma listu
Masz pełno przykładow na necie, pewnie tego podania nikt nie czyta, tak samo było z życiorysem i już go nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Do mnie przyszedl list, ale tam nie bylo zadnego uwzglednienia DLACZEGO NIE!

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 170
Marioslaw dlatego masz teraz miesiac by umowic sie z psychologiem i on wyjasni Ci dlaczego nie przeszedles dalej :)A co do podania to juz znalazlem.http://www.opolska.policja.gov.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=45&Itemid=117
Pisze jak BYK :)
pozdro

Zmieniony przez - prezesseto w dniu 2012-07-24 20:53:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium