SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
można bez średniego ale musi zezwolić na to 01 KWP a żeby zezwolił musisz być wyjątkowy mieć jakieś kursy szkolenia. I na stronie głównej pewnie o tym pisze i są podane punkty które może uzyskać osoba bez wykształcenia średniego tj. za wzrost, za prawo jazdy za kursy itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
wymagane jest ukonczenie szkoly sredniej. Moze jak Giertych wprowadzil matme to policja z automatu wycofala mature ;D

Nie widze sensu dzwonic bo tam tak wszystko idzie mozolnie, ze glowa boli. Poczekam :P

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
wyniki są od razu ale nie mówią żeby czasem kandydat który jest pewny zaliczenia i puścił w psycholożkę wiązanką nie koniecznie ładnych epitetów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
anyway daje im tydzien czasu :D

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
Hejka. Znalazłem informacje i to nawet z tego forum, że przegroda nosowa nie jest badana, ze kiedyś była . Teraz prostą przegrodę muszą mieć tylko piloci i strażacy, w policji nie jest ona wymagana podobno.

może ktoś potwierdzić/zaprzeczyć ?

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2012-07-19 12:31:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jakieś trzy lata temu nikt mi przegrody nie sprawdzał na badaniach,gdy starałem się o służbę w Policji,mimo,że nosa nie mam najprostszegoWięc przypuszczam,że nie trzeba mieć prostej przegrody nosowej,albo trzeba mieć lekko niedowidzącego laryngologa na badaniach

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
Jeżeli by tak rzeczywiście było to dobrze by było, laryngologa bym miał z głowy, jeszcze tylko musiałbym sobie poradzić z internistą ,chirurgiem
ale znając życie pewnie z ta przegrodą tak luzacko nie pójdzie, pewnie wszystko zależy, jak przegroda wpływa na oddychanie, jeżeli drożność dróg oddechowych jest upośledzona to "do cywila"

ehh dziś łatwiej to chyba zostać prezydentem niż policjantem.

ps: jeżeli jakiś kandydat przechodził laryngologa w obecnym czasie to niech podzieli się wrażeniami ; )


Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2012-07-19 18:04:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Hmm... Przyszedl list do chaty po MS
-niezaliczone

Mozna probowac za rok.
Czy sie tego podejme?
Nie wiem co bedzie za rok wiec ciezko mi cokolwiek stwierdzic.
To tyle, zycze powodzenia wszystkim, ktorzy zaczynaja rekrutacje lub sa w trakcie.

c
z
e
s
c

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29352 Napisanych postów 62820 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902106
co do przegrody jezeli nochal drozny w obu dziurach to nie ma sie czym martwic.droznosc musi byc.Mario Ty chociaz mozesz probwac za rok mnie na cisnieniu udupili a amen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
wiem wiem... Jest jakis pozytyw tego, ze moge za rok, jesli oczywiscie zechce. Ty masz juz dozywotnie slow AMEN.

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium