SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
Yoogix to się spotkamy bo też dostałam info o tym spotkaniu w czwartek godzina 8 rano :)
Pozdrawiam

Zmieniony przez - bo_tak w dniu 2011-06-27 15:54:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 285
Witam. Czy ktoś wie jak ma wyglądać odwołanie od decyzji komisji lekarskiej?? Wszystkie etapy pozytywnie, wszyscy normalni lekarze ok zaliczeni a ostatnia pani psycholog mnie uwaliła...żenada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7584
czytałem twoje posty na kadry.infor - niestety nie wiem nic na temat odwołania ale żeby mieć takie zaburzenia jak psychopatia, socjopatia, charakteropatia to naprawde trzeba się postarać:) Coś tu nie tak jest, bo jak można z takimi defektami zaliczyć MS?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
glodus sprawa była dużo razy wałkowana na "Aktualne testy do Policji część 2" ale zasada moim zdaniem jest prosta. Trzeba się ubrać elegancko jednak swobodnie czyli tak pół na pół. Przypuszczam że kobietom jest trochę trudniej ale poradzisz sobie hehe:) Co do samego MS jest tak: odpowiadaj na pytania szczerze i w czasie rozmowy z psychologiem także bądź sobą i przemyśl sobie wcześniej dlaczego do policji, wady zalety a później rozmowa i tak jest toczona według twoich odpowiedzi na komputerze. Daj znać jak ci poszło:)

duch85 niestety nie pomogę ci ale zadzwoń do swojej opiekunki i powiedz jej o całej sprawie na pewno ci w jakiś sposób pomoże.

bo_tak o to się na pewno spotkamy tyle że ja mam spotkanie o godzinie 10:)

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
hejka wszystkim !

Mam pytanie, w czwartek jade z papierami... do podania mam zalaczyc CV czy zyciorys pisany recznie ? Bardzo dla mnie to wazne.

Dzieki pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36802
Przecież masz wyraźnie napisane na stronie policji,że ma być to własnoręcznie napisany życiorys.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 270
Dwa tygodnie od pozytywnego wyniku MS cały czas czekam na wywiad. Opiekunka powiedziała, że prawdopodobnie odbędzie się owa rozmowa dopiero w sierpniu. Czy tylko mi się tak ciągnie rekrutacja w Poznaniu :/

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
I tacy ludzi jak np. Kluczyk pozniej policjantami zostaja pisze czarno na bialym, albo ktos ostatnio pytal czy TEST wiedzy z TWO jest opisowy no rece opadaja.
Ja ponawiam moje pytanie czy ktos juz mial nowa baze z Two zeby podzielil sie wrazeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
placebo no ja też czekam na WZ niestety, od 9 czerwca i żadnej wieści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a ja złożyłem dzisiaj w Rzeszowie testy pod koniec października
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium