SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy IH&GL - pytania, dyskusje, opinie.

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78297
Witam!
Akcja super i jak pisał TomQ -Mag ma wiele plusów!!!!
Od wczoraj testuje spalacza, oczywiście zdam relację.

Panowie, przyjmuje to tak jak pisze w zaleceniu. 1 kapsułka przed śniadaniem i 2 przed treningiem.

Jeśli umawiamy się na miesięczny test, to chyba raczej nie wypada nam zwiększać dawki, co?

Póki co, jestem pozytywnie zaskoczony. Przedwczoraj przebiegłem półmaraton (właściwie to ja go tylko przeżyłem :) ) to dzisiaj nie miałem ochoty na trening biegowy. Postanowiłem w końcu zrobić lekki trening i dosyć krótki (8 km).

Okazało się, że wróciły mi chęci do treningu i zamiast 8km przebiegłem 14km w bardzo dobrym, intensywnym tempie. Po treningu miałem ochotą jeszcze na dokładne rozciąganie (zwykle robię do szybko i już bez chęci).

Jak narazie same plusy. Proszę odpowiedzcie mi na moje pytanie odnośnie zwiększania dawki.
P.S Jutro dosyć ciężki trening siłowy w tym moje "ulubione" przysiady. Ciekawe jak spalacz wpłynie na chęć zwiększania obciążenia i na ogólną wytrzymałość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kaczor moje zadanie podobne jak bzyka że rano raczej nie ma sensu zwiększac dawki lepiej przed treningiem

tomasz fakt jak zwiekszymy dawki to nie starczy na miesiąc, ale na poczatku miał trwac test 3tyg wiec prawie jak sobie zwiększymy dawki to zamkniemy sie w tych 3 tyg
bo na tych minimalnych dawkach po jakims czasie nie bedzie nic odczuwalne tak mi się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
tomaszS- czytaj uważnie. Test nadal trwa 21 dni, nikt się nie umawia na 30.

Przy dawkowaniu 4tabl dziennie wychodzi 84tab przez 21 dni, więc na ostatnie 6 planję 5tabl dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ale dostalismy wiecej tabsów wiec bez problemu starczy na te 20 dni, no ja osobiście 1 tab rano nie czuje, przed wczoraj zapodałem 2 przed trenem i pobudziło mnie fajnie, miło sie cwiczyło, potliwość w normie, wczoraj dałem też 2 tab przed aero które robie w godzinach co trening siłowy (ok 20) pobudzenia już nie czułe, potliwość w normie, natomiast dzisiaj tez dałem 2 tab przed treningiem i mnie pobudziło (zwalony dzień miałem) i nabrałem chęci od razu do ćwiczenia, po siłowym zrobiłem aero i potliwość sporo wzrosła. jutro dam 3kaps przed aero i zobacze co bedzie.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
wg mnie nie należy sie po tak prostym w składzie preparacie spodziewać super pobudzenia na treningu. ma byc odczuwalne działanie, w postaci termogenezy i zwiekszeniaochoty na wysiłek i juz jest ok. co do zwiekszania dawki pow. 3 dziennie raczej nie jestem za takim rozwiazaniem bo to "przekroczenia zalecanej dawki "test bedzie nie marodajny. wystarczy ze postracie sie miec w miare pusty zołądek przed treningiem i podaniem suplementu i tez bedzie ok
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26689
Jestem po pierwszym treningu na B&S i jestem bardzo zadowolony. Jeden tabs 3-4 h przed treningiem, kolejne 2 zaraz przed. Pobudzenie delikatne, bardziej w formie zwiększenia chęci Dobrze czuje się z takim pobudzeniem

Pewnie jest to zwiazne z tym ze dawno temu bralem ostatnio tego typu produkty a kawy prawie w ogole nie pije ciekaw jestem jak bede odczuwac dzialanie za 10 i 20 dni

Lekkie podwyższenie temperatury też czuje, koszulka bardziej mokra niz zwykle przy niższej temperaturze

pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
tuż przed trenem łykacie czy z 30 min przed??

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
Ja łykam 30 min przed treningiem i śniadaniem ale dla mnie te 3 kapsy to za mało bo w ogóle nic nie odczuwam jak by na mnie nie działało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
aha to tak jak i ja, 30 min przed trenem,

no ja rano tez nic nie czuje, myśle nad wrzuceniem 2 ale nie wiem czy ma sens cyz lepiej zwiększac tylko przed treningiem. dzisij dam sobie 3.

Po 3 tabsach super aero było motywacja ok, chęc to ćwiczenia była, pobudzenie też odczuwalne i super potliwość (topiłem się jak lody w blasku słońca na pustyni )

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-09-23 00:41:21

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Cóż za obrazowe porównanie
Co do testu to nic sie nie zmienilo trwa on 21 dni
a wy macie po prostu gratis parę tabletek więcej do własnego użytku.

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IRON HORSE SERIES AMINO BCAA - pytanie

Następny temat

Rozmowa na temat Testu IHS TEST z b

WHEY premium