SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosterone Cypionate Soda Laboratory - Kryształ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2556
Witam serdecznie, spotykałem się już z małymi kryształkami w fiolkach ale czy to nie jest już przesadą? jeden wielki kryształ... Na razie nie dawałem do ciepłej wody bo uzywać bede dopiero za miesiąc. Druga sztuka jaką mam, ma małe kryształki


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2019-03-17 18:15:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Zagotuj wode włóż vial na pare chwil i wstrząśnij. Fotki towaru tylko w tym temacie:


https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1944.html#post-18886680 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1129
Jaki lab ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94314 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
masz w tytule posta przecież
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1129
Racja nie zauważyłem nie znam labu ale często tez tak miałem tym bardziej gwarantowano mi że działa dobrze i tak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94314 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
oznacza to dwie rzeczy że albo było w zimnym albo było źle ugotowane jak się rozpuści pod wpływem goracego można śmiało wbijac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1129
U mnie było w zimnym wyciągałem z auta ogrzalem trochę i ogień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
lodzianin1
było źle ugotowane

I co to oznacza ? Może to mieć wpływ na moc soku czy po prostu "taki jego urok" ? I co jakiś czas może się skryształować ale raczej nie ma wpływu na moc ?

Skreśliłbyś od razu taki lab czy dalej bił?


Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-03-17 21:10:52

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
jakie stężenie tego cypka. Bo generalnie cypionat przy stężeniu 250 lubi sie mocno krystalizować, lub złe proporcje oleju, bb i ba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Skreslił to nie. Wina może być po stronie dila czy kupującego. Sok przemarzł i się kryształy wtrąciły. Może być po stronie labu. Za dużo prochu, za mało rozpuszczalnika etc. Gdzieś proporcje zawiodły. W pierwszym przypadku to po ogrzaniu sok powinien już zachować klarownosc i można bić. W drugim jak ostygnie w temp pokojowej znów się krystalizuje i ja już to raz przerobiłem i bym sobie ten vial do kosza schował. Ale to wcale nie znaczy, że inny rzut będzie z doopy też.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
No mam dwie ampy propka i jeden właśnie odj**al taki cyrk wczoraj , zaraz wrzucam do gara i się zobaczy ... Jak się obrazi znowu to leci w kosz bo to nie takie wielkie koszta, a oszczędze sobie nerwów.

Czytałem też w sumie stare tematy i ktoś nawet próbował bić ten kryształ, ale to igła musi być +1 ...


Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-03-17 21:25:57

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan 1-16, Wino 11-18. Enan e3d czy e4d i pytanie o hcg.

Następny temat

t3 jak aplikowac

WHEY premium