SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosterona Prolongatum CYKL + % ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Witajcie

Chciałem zapytać czy jeżeli zaczne cykl z prolki (20ml) ,
2 ml co 2 dni (po 1 ml w triceps) czyli razem będzie to trwało 40 dni do tego będe zajadać metke (Serbska Alchemia) 200tabs. po 6 dziennie (6x5=30mg) w czasie tego cyklu nie uniknione będzie picie % (około 6 razy wypada mi impreza w czasie cyklu) i teraz nie mam wyjścia ani odmówić picia ani cyklu :D jaką odżywke do tego dokupić ? (odrazu kiedy ją szamać po cyklu , w czasie ????) i co jeszcze dodać bo jak wiemy nie powinno się pić :D

Zmieniony przez - kokainee w dniu 2011-01-11 18:42:52

" Je*ać tych co za plecami sieją FERMENT " :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
po co ja wale cykl to tylko i wyłącznie moja sprawa :) a co do kolegi wyżej to gówniarzem nie jestem i zrozumiałem aluzje problem w tym że to co napisałem to też aluzja i ty jej nie zrozumiałeś pozdrawiam :)

" Je*ać tych co za plecami sieją FERMENT " :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 802
z doswiadczenia swojego moge ci powiedziec przed snem duzo wody jakas witamina c i jedzenie to najwazniejsze jesli chodzi o chlanie i zeby jako tako bylo potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9310
albo balujesz albo w******lasz koks prosta zasada pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1632
jak masz chlać i wcinać metę to w dzień impry i po zwiększ dawki heparegenu czy co tam masz za osłonkę na wątrobę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15035
Prolo to długi estr a ty bedziesz bił 40 dni- za krutko
Poczekaj z cyklem, dokup towaru na 10 tyg, a na imprezach pij do upadłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Sporo wody + vit.C, po balu potas/magnez.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
Dzięki aa wcześniej ładowałem 40dniowe i byłem bardzo zadowolony mam tendencje do puchnięcia może dlatego hehe :D

" Je*ać tych co za plecami sieją FERMENT " :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niedlugo bedzie temat "jestem na cyklu z tescia i czy moge walnac po nosie tak ze 2 razy w tygodniu bo czasami zmula w domu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
a czemu nie ? jak dasz rade po tym się porządnie najeść to wal jak ci zmula na chacie ahhaha <LOl2>

" Je*ać tych co za plecami sieją FERMENT " :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak myslalem ze nie zrozumiesz aluzji gowniarzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"mam tendencje do puchnięcia"
to co Ty walisz cykl po to żeby napuchnąć?
ekstra podejście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem

Następny temat

enan+deca+prop+winstrol

WHEY premium