SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron wolny w czasie cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
Jestem w 18 tyg.cyklu testosteron prolo.200mg/e5d
Z ciekawości zrobiłem sobie badanie na testosteron wolny i wynik jest taki:

[I63] PSA wolny-0,386 ng/ml zakres prawidłowy jest >0,25

i moje pytanie jest takie czy jest to dobry wynik, ponad normę bo nie ma podanej górnej granicy i nie wiem za bardzo jak ten wynik interpretować.Proszę o wasze opinie i z góry dziękuje (badanie było robione dwa dni po strzale)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Zbadałeś marker prostaty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
po pierwsze test badamy całkowity
po drugie jak wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
nie nie badałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
jak nie badałeś jak napisałeś sam wynik PSA !!
ty coś pomieszałeś lub w labie coś pomieszali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
imperator7
nie nie badałem



Jeśli na papierze masz to co wyżej napisałeś to zbadałeś marker prostaty, nie test wolny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
Markery nowotworowe
Parametr Wartość Flagowanie Jednostka Zakres prawidłowy
PSA wolny
[I63] PSA wolny 0,386 ng/ml
Wskaźnik PSA F/T (opis) > 0,25
Komentarze: Wynik oznaczenia free PSA wyraża się we współczynniku stężeń free PSA / total PSA (tzw. Cutoff).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
taki opis mi przyszedł ma meila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
Powiedziałem w laboratorium że chce badanie na testosteron wolny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
No dokładnie, marker prostaty nie test wolny.

Być może babeczka źle zaznaczyła w systemie i zbadali to co zbadali.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
mhm.... przynajmniej wiem że prostata raczej w normie skoro powyżej dolnej granicy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odlobk

Następny temat

cykl po długiej przerwie

WHEY premium