SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron naturalnie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 889

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

http://www31.speedyshare.com/zjVmq/3c730821/download/IMAG00381.jpg

22

Waga / wzrost

193/102

Staż treningowy

4 lata

Cel cyklu

wypisałem powyżej

Stosowane już wcześniej suplementy

kreatyna mono i jablczan, rozne białka, bcaa, ba, eaa

Stosowane wcześniej spalacze

żadne

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nic

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

3900 kcal

Przewidziane finanse na cykl

do 300

Uwagi i sugestie

chciałbym aby nie było później żadnych komplikacji z organizmem, nie znam się na tym blokowaniu i odblokowywaniu testosteronu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2026
Witam, chciałbym zwiększyć sobie testosteron bo wydaje mi się, że to mogłoby rozwiązać część moich problemów. Ostatnio dużo czytałem o naturalnym podnoszeniu testosteronu i doczytałem się głównie 3 "supli" :
- buzdyganek ziemny - tribulus terrestris
- kozieradka pospolita
- kwas d-asparaginowy

Chciałbym się dowiedzieć od osób które już stosowały jeden z tych supli lub wszystkie o to czy działa to w pełni naturalnie i po skonczeniu cyklu na jednym z nich nie będę miał problemów z gospodarką hormonalną organizmu, czy mi się nic za przeproszeniem nie popieprzy? Początkowo zainteresowałem się kozieradką, ale apetyt idzie w miarę jedzenia i doczytałem się różnych minusów, że zwiększa ona tylko libido a testosteron jak był tak jest i zacząłem szukać innych preparatów i teraz nie wiem co wybrać. Głównie zależy mi na tym aby mieć lepsze samopoczucie, (zwiekszyć swoją pewność siebie?) , być może i być trochę bardziej agresywnym (jestem za bardzo spokojny :s) - czyli ogólnie tak jak działa testosteron, a odnośnie treningów mieć więcej siły. Głównie chodzi mi tylko o wybranie jednego z tych preparatów, ewentualnie podrzucenie czegoś innego, jakiegoś mixa czy cos.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1780 Napisanych postów 28751 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 281237
żaden z tych supli nie podnosi poziomu testosteronu
W tym wieku nie potrzebujesz boosterów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10995 Napisanych postów 118880 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390157
Jak masz w normie to Ci nic nie pomoże z w/w, jak masz obniżony jedynie daa może coś zdziałać ale szału się nie spodziewaj, moze namieszać coś w ospodarce hormonalnej bo podnosi prolaktyne
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8054 Napisanych postów 149305 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184108
moze warto wykonac badania, zamiast w ciemno zgadywac dlaczego cos sie dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2026
Dzięki za odpowiedzi. Gdzie takie badania mogę wykonać?
naczytałem się tego wątku (nie wiem czy mogę wklejać link do innych stron)
reg forum

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-08-10 09:20:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1780 Napisanych postów 28751 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 281237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8054 Napisanych postów 149305 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184108
j/w
bedziesz mial pewnosc czy to kwestia hormonalna, czy przyczyny zlego samopoczucia trzeba szukac gdzies indziej, byc moze w innych hormonach lub innym parametrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka amix carbojet gain

Następny temat

EPA DHA

WPC zestaw