SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron minimalna dawka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 123
Czy ktoś z doświadczeniem może się wypowiedzieć jaka minimalna dawka testosteronu (enantanu) i przez ile tygodni( dla osoby która pierwszy raz bierze sterydy) będzie skuteczna. Rozumiem , że każdy ma inny organizm, ale tak uśredniając ?. Co myślicie o 250mg przez 8 tygodni?
dzięki i pozdrawiam!!!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: 100

Wzrost: 192

Obwód klatki: brak

Obwód ramienia: 41

Obwód talii: brak

Obwód uda: brak

Obwód łydki: brak

Staż na siłowni: razem z 5 lat

Ilość spożywanego białka: brak

Ilość spożywanych węglowodanów: brak

Ilość spożywanych tłuszczów: brak

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: 3x w tygodniu po 1,5 h klasyczna piramida

Cel cyklu: powiekszenie obwodu klatka barki ramiona

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: brak

Poziom BF%: brak

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): brak

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: dobra

Wyciskanie leżąc (MAX): 110

Martwy ciąg (MAX): brak

Przysiad (MAX): brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
przy Twojej wadze dalbym 250 e4d przez 8 tyg z metka na kicka 30mg ed przez 5 tyg


ALE PRZEDE WSZYSTKIM diete uloz bo inaczej bedzie lipa

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Bez mety.
Enanthat solo będzie dobrze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
IMO za dlugo trzeba czekac na start enana , dlatego dalbym metke

ale wybor nalezy do autora

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 456
jak masz staż treningowy razem 5 lat a wyciskasz tylko 110 przy twoim wzroście i wadze to nie jest dobrze ale rozumiem że miałeś przerwę i pewnie dawno ćwiczyłeś.
Myślę że że gdybyś sie przyłożył do treningów i do dobrego odżywiania się. To miał byś bardzo dobre efekty bez testosteronu.
Chcesz zwiększyć obwody?przede wszystkim na pewno zaopatrz sie w białko,i staraj sie jeść częściej. druga sprawa to nie pic alkoholu.
Co do treningu to trzeba zastosować ćwiczenia izolowane na ramiona najlepiej hantlami ponieważ każda ręka pracuje osobno na swój sukces.Modlitewnik bądź na ławeczce siedząc uginać ramię i na przykład siedząc można wykręcać wewnętrzną część nadgarstków bardziej do siebie powodując lepsze napięcie mięśnia. no i bardzo ważna faza negatywna,czyli opuszczanie ciężaru robiąc to bardzo powoli powodujemy że są one w stałym napięciu.Jeżeli będziesz stosował tez fazę negatywną w wyciskaniu na ławce tez będą efekty.powinieneś czuć jak twój mięsień pracuje.No ale jak nie bedziesz sie odżywiał do tego odpowiednio do lipa z treningu.zapewnij sobie węglowodany po każdym treningu(banan,sok) no i białko koniecznie wypić przed snem i odrazu po przebudzeniu no chyba ze masz dobre sniadanie np jajka albo odrazu piersi z kurczka :)Ja warze 77 KG 172cm ćwiczę lekko ponad rok i juz mam 41 w bicepsie a miałem 34 jak zaczynałem i przytyłem ok 17 Kg a pamietaj że lepsze wrazenie robi triceps niz biceps poniewaz to on odpowiada za wizualną strone łapki i jest wiekszy :)no ale jedno i drugie sie przyda:) hej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Minimalna sensowna dawka to 250 e3d od biedy e4d, ale przy tej wadze zdecydowanie to pierwsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak scorpio. nawet przy wadze 85 polecilbym e3d. u mnie enan juz buja po niecalych dwoch tygodniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Salbutamol i efedryna. Maksymalna wycinka

Następny temat

Xpand po cyklu.

WHEY premium