SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Testosteron a spalacz tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 0
Siema mam pytanie od miesiąca jestem na Testo krótki i długi parę lat temu miałem wypadek na moto i ze względu na implanty itp nie ćwiczyłem i zapuściłem się wróciłem rok temu na siłownie i trochę chciałbym podkręcić metabolizm jeszcze bardziej ale też nie chce rozbić szoku w organizmie dlatego proszę was o pomoc jaki o wasze zdanie jaki spalacz proponujecie przy teściu chciał bym jakiś dobry konkretny sprawdzony cena nie gra roli.

Pozdro

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8191 Napisanych postów 108963 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1328625
Tu zajmujemy się tematyką odżywiania, wiec jak masz jakieś nurtujące pytanie w tej kwestii to śmiało pisz. Napisz w dziale odzywki i suplementy z wypełnioną ankietą działu

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-07-10 21:52:56

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4396 Napisanych postów 69774 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590528
Szok to Ty już zrobiłeś organizmowi , podając testosteron z zewnątrz .pozatym jw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężki temat pomocy!