SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Prolongatum Fake??

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
Ja dziś kupiłem w aptece ulotka złożona na 3!!!

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
az z ciekawosci otworzylem swoje prolo ( odbierane z apteki ) i fakt, ulotka na 3 :) ale nie wiem czy zlozenie ulotki to jakis wyznacznik:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Podjepki jelfy tylko na sfd :D
Pimpujcie dalej dziadostwa z piwnic...

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2013-01-21 21:08:55

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
dlatego jak ktos napisalel wczesniej, oebierzesz samamu z apteki mozesz byc pewny,ze masz org., a jesli nie to nie ma nawet co kupowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A to rozumiem, że dill ma jelfe z wiejskich chałup, a nie "apteki"?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126116
KoksikzBG sam się spotkałem z podróbką omki, w wykonaniu było dużo różnic w stosunku do ori. Także nie ma co się doszukiwać teorii spiskowych typu, że tylko na sfd są podj**ki itd. Nie mam żadnego biznesu żeby tak pisać, ale są niestety podróbki Jelfy i sfd nie ma nic do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
Mam taką samą podróbkę seria 109081 dat. ważności 09.2014. Łatwo ją rozpoznać ponieważ jest błąd w tłumaczeniu na braila. "TESTOSTERONUM" przetłumaczyli na "TESTOSTORONUM". Ogólnie działa, po dwóch tygodniach stosowania 300mg tyg. poziom teścia wyniósł 1490 w normach od 280 do 800. Poza tym nie polecam, bo nie wiadomo co za syf kryje się w środku. Czytałem, że mogą znajdować się tam związki metali ciężkich mogących prowadzić do powstawania nowotworów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1043
bije teraz tego , tescia po cyklu zobaczymy jakie beda efekty :)

Niektórzy nigdy cie nie zrozumieją , ale to innych problem bo nie robię tego dla nikogo tylko dla siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
koksik zbg - w doopie byles goowno widziales Nie badz pewien swoich teori skoro nie wiesz nic, a szydzisz jakbys widzial wszystko i wiedzial jeszcze wiecej.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
Napewno podróba w orginale paska nie zdrapiesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG Choriofactor-Biofactor 10x2000iu, Anastrozole- MA Holder

Następny temat

Metanabol Magic Caps - Potrzebne opinie

WHEY premium