SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na redukcji opuszczam do połowy widełek , a na masie jest dobrze kilka oczek nad widełkami .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1417
Przypomniałem sobie coś jeszcze - gdy nie tak dawno brałem clomid, po paru tabletkach zrezygnowałem z niego. Po prostu byłem non stop zmęczony. Przychodziłem na trening i nie wiedziałem po co, miałem wrażenie że samej sztangi nie podniosę. Parę minut i zrywałem się do domu bo nie byłem w stanie trenować. Dwa dni po odstawieniu energia wróciła a tydzień później poziom testosteronu na badaniach znacznie przekroczył widełki. To normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
ark6622
Przypomniałem sobie coś jeszcze - gdy nie tak dawno brałem clomid, po paru tabletkach zrezygnowałem z niego. Po prostu byłem non stop zmęczony. Przychodziłem na trening i nie wiedziałem po co, miałem wrażenie że samej sztangi nie podniosę. Parę minut i zrywałem się do domu bo nie byłem w stanie trenować. Dwa dni po odstawieniu energia wróciła a tydzień później poziom testosteronu na badaniach znacznie przekroczył widełki. To normalne?


Clomid ma okres poltrwania ok 5 dni, jego zadaniem jest zwiekszenie wydzielania przede wszystkim lh a ono z kolei odpowiada za zwiekszona produkcje testa przez jadra.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1417
A co myślicie o użyciu T3 do redukcji przez kogoś takiego jak ja? Jest w tym sens czy raczej to środek dla zawodowców? Jest stosunkowo bezpieczny? Jakie są po tym efekty, jak brać, jak długo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Mozesz dodac T3 ale podklad z chociazby z testa musi byc przy takiej redukcji.Efekty redukcji to przede wszystkim dieta,trening.
T3 to hormon tarczycy ktory przyspieszy Ci metabolizm, co do skutkow ubocznych to nikt Ci nie zagwarantuje ze w Twoim wypadku bedzie bezpieczny.Ja lykam T3 + T4 (novothyral) od ponad pol roku i jest ok co nie oznacza ze np Ty bedziesz sie czul tak samo dobrze.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1417
Jeśli chodzi o testa, to dziś rano zaliczyłem pierwszy strzał :) Na wszelki wypadek na razie zostanę przy tym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1417
Jakie są objawy obniżenia estrogenu? Wziąłem pół tabletki ari i na drugi dzień jakiś przymulony się zrobiłem. Ten stan nadal się utrzymuje, dziś również nie mam tej energii. Zajrzałem do przychodni i pobrali krew, popołudniu będzie wynik. Poza tym jestem po 2 strzałach. Treningi coraz lepsze, dziś to nawet pięknie szło. Siła i wytrzymałość mocno w górę.

Wynik odebrany, jednak w górę a nie w dół :)
Estradiol (ICD-9: K99)
Wynik w surowicy 57,3 pg/ml 11 44 H



Zmieniony przez - ark6622 w dniu 2019-08-08 14:08:50

Sprawdziłem ciśnienie, trochę poniżej normy. Pewnie dlatego mnie tak muli.

Zmieniony przez - ark6622 w dniu 2019-08-08 15:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1417
Po zawirowaniach z gównem kupionym w necie (Arimidex Teva), który nie działał, w końcu unormowałem estro Ari aptecznym. Już 2h po wzięciu wiedziałem, że działa. Tak się ze mnie lało, jak nigdy. Dosłownie jakbym wiadro wody na głowę wylał.

Estradiol (ICD-9: K99)
Wynik w surowicy 14,4 pg/ml 11 44 ~

I teraz pytanie jest takie - jakie dawki i jak często aby to utrzymać? Czy 2 x w tygodniu po ćwierć tabletki będzie dobrze?


Zmieniony przez - ark6622 w dniu 2019-08-13 19:51:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1417
Widzę, że las chętnych do pomocy ;) Chyba wszyscy na urlopie. Zacząłem w końcu brać tego clena Malaya i najwidoczniej coś zmienili, bo działa prawidłowo. Przez jakiś czas miałem dziwną koordynację ruchową, nie wiem jak to opisać. Na treningu mokry jak nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co da Ari to każdy inaczej reaguje i musisz dobrać pod siebie dawkę. Zrób tak jak piszesz i obserwuj, a za 3-4 tyg powtórz badanie i wyczaisz sam czy i ile podnieść czy zmniejszyć, albo zostawić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontynuacja na mostku...

Następny temat

Mostek proviron i hcg

WHEY premium