SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron. "Pytanko"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
zachar nie dziw sie ze wszyscy po tobie jada, ale jezeli masz np irana to zeby walic 1mg to bys musial te 2ml podzielic na 250, a do tego to raczej mikroskop atomowy ci sie przyda, no i problem ze strzykawka bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
drRzezio cos Ty sie z choinki urwal, jaka kawa
No ja zamiast kawy walę Testosteron.

A tak na serio to krótkie estry walę z rana - żeby można było zasnąć. A długie obojętnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2410
wystarczy nauczyc sie korzystac z wyszukiwarki byly poruszane juz takie tematy jak ten wyszukiwarka to skarbnica w ktorej mozesz znalesc banalne rzeczy jak i problemy zwiazane z gh igf czy insa
]

Zmieniony przez - bubbels w dniu 2010-03-05 20:39:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
"zeby walic 1mg to bys musial te 2ml podzielic na 250"

wystarczy rozcienczyc to np w 249ml sterylnego i sprawa wbicia 1mg staje sie o wiele prostrza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
spoko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
drRzezio oj ja to bym chyba zasnal nawet po 200mg propa, to nie aga mimo, ze krotki ester to tez sie utrzymuje sporo czasu bo 2-3dni wiec problemy z zasnieciem sa chyba nieuzasadnione, no chyba ze walisz w zyle

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2010-03-05 23:10:33

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
No mi jak dawał rozpiskę pewien zawodnik co już wiele lat w tym siedzi to rozpisał mi, że Propa najlepiej rano. Może coś w tym jest, że po strzale przez pierwsze godziny utrzymuje się wyższe stężenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
z tego co ja wiem to wogle nie ma znaczenia o ktorej porze walic szot dla mnie smieszny temat.Jedynie wazna sprawa to tylko pilnowac rownych odstepow jak np propa jade co drugi dzien to zawsze co drugi dzien wale o tej samej porze jak inne srodkitak samo

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omen mietek wino prop

Następny temat

Metanabol JELFA

WHEY premium