SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron,estro i inhibitory

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 568

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Wiek 27

Waga

Waga 85

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
1. WIEK:27
2. WAGA:85
3. WZROST:177
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 111
-udo: 61
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7lat
6. DIETA:
-białko:2,5
-węglowodany DT 300 DNT 150
-tłuszcz: DT 100 DNT 150
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: OD 4 misiecy enan E4D
8. TRENING: PPL
9. CEL CYKLU: SUCHA MASA/Obecnie redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ENDO
13. STAN ZDROWIA:BDB
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:-
15. PPM (podstawowa przemiana materii):



Witam mam kilka pytań co do cyklu
1.Biję obecnie cypio 250 e4d wcześniej biłem enan co 5 dni ale czułem wahania i mam pytanie czy jest to jakaś znacząca różnica gdybym bił np cypio 0.5ml co 3 dni zamiast 1ml co 4-5 dni ?
2.Wywaliło mi trochę estro miałem pod ręką symex i brałem na początku 2tyg po 1tab 25mg do każdego strzała czyli co 4 dni potem 2 tyg po pół tabletki do każdej iniekcji ,przed braniem symexu estro 150 a górna granica normy to 77 zrobiłem badania i estro 140 tak jakby nic mi ten symex nie zbił, obecnie lecę 1tabs co 2 dni a od poniedziałku zmniejszę do 1tabsa co 3 dni i w sobotę na badania .Jeżeli estro nic nie spadnie to chyba znaczy że symex na mnie nie działa i wydaję mi się że będę musiał się przerzucić na arimidex,co myślicie ?
3.Wyrosła mi mała kulka pod prawym sutkiem lekko boli przy dotyku więc wnioskuję że może gino się formować ,zamówiłem już u dila Tamoxifen zamierzam brać 7 dni po 40mg ED może coś to da na tą grudkę czy co to tam jest a potem 10mg ED profilaktycznie do końca cyklu(chociaż z teścia przez co najmniej rok nie zamierzam schodzić) i tutaj mam pytanie jeżeli estro dalej będę miał wywalone to łączyć symex(jeżeli okażę się że na mnie działa) lub arimidex z tamoxifenem ? czy w takim przypadku zostawić sam tamoxifen ?
Co do estro to nie mam żadnych negatywnych objawów ,nie jestem napuchnięty wodą, libido jest git a zdecydowałem się zbijać bo zaczęły mnie swędzieć lekko sutki i zrobiła mi się ta grudka pod jednym ,swędzenie przeszło po exe co dziwne bo estro się nie zmniejszyło ,ale grudka nadal jest i boli. Może jakieś pochodne dht też może pomóc na tą grudkę ? myślałem na dorzuceniu tury albo mastera


Zmieniony przez - Bezelo w dniu 2022-05-21 21:53:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
Co masz za symex ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
Mam z Boom labs niby internetowy under ale na kumpla działa ten symex chyba że mi się trafiła lewizna,u dila mam dostęp tylko do tamoxifenu i letro ale przy takim estro z letro nie chce się bawić żeby nie wyzerować


Zmieniony przez - Bezelo w dniu 2022-05-22 09:04:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
Czyli na 95% masz lipne exe
Daj 3 dni po tabsie następnie wrzucaj 0.5 co 2 dni i pon2 tyg na badania
Dawaj exe do posilku z tłuszczami jest dużo wieksza biodostepnosc sub czynnej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
W sobote idę na badania to się okaże co i jak ,exe zawsze daje z tłuszczami, a jak z tym tamoxifenem i zbijaniem estro ? używać wtedy tamoxifenu 10mg ed żeby nie doprowadzić do powiększenia tego guzka pod sutkiem i zbijać estro czy sam tamoxifen ma lecieć ?Jeszcze zastanawiam się czy nie iść z wynikami samego estro do rodzinnego może on coś przepiszę na estro bo do exe nie mam dostępu z pewniejszego źródła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Zbij estro i wrzucić 40mg tamoxifenu w pierwszy dzień, później po 20mg ed, to świeże gino więc powinno się wchłonąć tylko estro musisz trzymać nisko, mi zawsze pomagało, tamoxa lecisz aż guzek się wchłonie później nie musisz brać tylko estro trzymaj w ryzach, dobierz dawkę czy to będzie exe czy ari ja brałem exe, ari i letro z tamoxifenem i nic się nie działo, oczywiście nie wszystko na raz tylko np. Exemestane z tamoxifenem


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-05-22 13:12:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
Jak tylko ogarnę normalne exe to tak zrobię na tamoxa niestety muszę czekać do 10 czerwca,jak odbiorę wyniki estro z sobotniego badania udam się do rodzinnego może coś łaskawie przepiszę ale raczej pewnie nie mam co liczyć


Zmieniony przez - Bezelo w dniu 2022-05-22 14:39:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Spróbuj zadzwonić na recepcję przychodni, podaj lek jaki potrzebujesz, imię i nazwisko i powiedz żeby lekarz rodzinny wypisał Ci e-receptę, ja zawsze tak robię, nie rejestruje na wizytę tylko załatwiam to przez recepcję, oni mówią lekarzowi że dzwonił pacjent żeby wypisać mu taki lek a lekarze często nie zwracają uwagi na lek tylko wypisują, ja wiele razy w ten sposób wyciągłem receptę na różne leki, możesz spróbować a nóż się uda. Raz tylko mi się zdarzyło że lekarka dzwoniła do mnie bo chciałem 2 opakowania ale bardzo mocnego leku i powiedziała mi że nie może wypisać mi 2 opakowań, najwyżej jedno i wypisała, zamawiaj receptę telefonicznie przez recepcję, w recepcji mało kto zna się na lekach, przekażą zamówienie lekarzowi i reszta już zależy od niego ale przynajmniej nie musisz się tłumaczyć lekarzowi



Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-05-22 14:52:27

Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-05-22 15:06:16
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
Spróbuję, dzięki wielkie za rady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygoda z niskim testosteronem. Zlecenie brania clomidu przez lekarza, pytania o DAA

Następny temat

Jaki środek wybrać

WHEY premium