SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron+tren+...?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 420

Formularz - Proszę o pomoc

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 19 lat Na forum 63 dni Przeczytanych tematów 365
1. WIEK: 19
2. WAGA: 89.6
3. WZROST: 183cm
4. WYMIARY:
-biceps:41cm
-klatka:107cm
-udo:62cm
-talia:90cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3lata( powiedzmy z głową i już liczonymi kaloriami)+ 1-2rok bezmyślnie machanie hantlami bez jakiejkolwiek wiedzy.
6. DIETA:
-białko:+/- 200g
-węglowodany: 400-600g
-tłuszcz: 90-110g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: enan e3d przez 2 mies, później kolejne 2 susta e3-4d. Aktualnie niecały miesiąc lecę Prop+oxa+GH.
8. TRENING: Różnie. Zdecydowaną wiekszość czasu siła+hipertrofia. Ale zdarzają mi się treningi skierowane pod koszykówkę (bo trenuje) pod wytrzymałość, cwiczenia oparte głównie na superseriach FBW.
9. CEL CYKLU: Aktualnie cykl był skierowany pod siłę i wytrzymałość, ale finansowo nie dam rady z GH więc moja myśl się zmieniła. Chciałbym miec więcej kg suchego mięsa i siłe :)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Aktualnie Prop+oxa+GH. Jeszcze przez około pół mies będe to brał.
11. POZIOM BF%: 12-15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik.
13. STAN ZDROWIA: 9/10
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Bardziej owłosienia.
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125kg 3x5
-martwy ciąg: 165kg 3x5
-przysiad: 135 3x5 ( słabo, bo powrót po kontuzji kolana, nie robiłem nóg 3-4 mies.)

Cześć wszystkim. Aktualnie chciałbym zmienić cykl głównie przez sprawy finansowe i mieścić się w przedziale 200-400zł na mies.
Chciałbym Was zapytać o radę, bo już troche poszukałem i poczytałem, ale nie znajde w internecie konkretnej dla mnie odpowiedzi co będzie najlepsze biorąc pod uwagę dyscypline którą uprawiam-koszykówke.

Także, upatrzyłem sobie takie oto kombinację, nad którymi się zastanawiam i mam mętlik.

Testosteron+tren+masteron
Testosteron+tren+anapolon
Testosteron+tren+wino
Testosteron+tren+tura.

Na oxie szła siła elegancko, z treningu na trening dosłownie progres w ciężarze, ale cenowo to nie dla mnie. Chciałbym innego wariantu i cenowo w/w są w zasięgu dlatego,

który cykl z w/w saa byłby dla mnie najodpowiedniejszy?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3791 Napisanych postów 8373 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 108503
Widzę tren to podstawa i teść ...
na wstępie to 200-400 zł niektórzy wydają na badania podczas cyklu , nie na odsieczą kuracje .
Po 2 tren i nosa wydolność organizmu , wiec lód koszykówkę Haha to nie najlepszy pomysł .

Widać wiedza i Ciebie kuleje , bo jest spora rozbieżność miedzy masterem a Antkiem ...
2

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28048 Napisanych postów 264205 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1344090
tren odpada trochę testa tak naprawdę wystarczy
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 19 lat Na forum 63 dni Przeczytanych tematów 365
mesja1905
na wstępie to 200-400 zł niektórzy wydają na badania podczas cyklu , nie na odsieczą kuracje .
Po 2 tren i nosa wydolność organizmu , wiec lód koszykówkę Haha to nie najlepszy pomysł .

Widać wiedza i Ciebie kuleje , bo jest spora rozbieżność miedzy masterem a Antkiem ...

Oczywiście, że kuleje :) Cały czas czytam i próbuje wszystko powoli łapać, dlatego pytam i pytam. Zamiast mi mówić, że mam małą wiedzę, bo wiem, że mam, jakbym wiedział, to bym nie pytał chyba co? :D To mógłbyś mi powiedzieć cos w stylu ze to odpada dlatego bo... i mi to wyjasnic, i pomozesz i ja się czegos naucze i bede wiedzial na przyszlosc. Badań profilaktycznych nie liczę, bo nie są aż tak kosztowne, z tym 200-400zł trochę przesadziłes. Moglbys mi tez rozjasnic drugie zdanie? Bo nie do konca zrozumialem.

Dodam jeszcze ,ze chce nabyc troche miesa i siły, kondycje robie na treningach koszykowki i to jedna sprawa, a druga ze wlasnie w/w cykle ktore wymienilem chcialbym aby mi pomogly w tej masie bo silka+kosz to mimo wbijania tych kalorii oporowo wszystko idzie :D

Bez spiny, ja swoją drogą slyszalem ze tren jest genialny, do tego moge, ale nie musze cos dorzucac, stąd moje pytania, bardzo chcialbym uzyskac satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi jak i efektu po cyklu. Mam nadzieje ze dopowiesz cos wiecej, dzieki i pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
lodzianin1
tren odpada trochę testa tak naprawdę wystarczy

Był już sam test i nie było tak fajnych przyrostow sily czy masy, jak np juz jestem na propie i oxie(oxa swoją drogą cenowo dużo wychodzi, dlatego chce z niej zrezygnowac) Nie wiem czy to zle czy dobrze, ale naprawdę jestem ambitny jezeli chodzi o sport, dlatego tutaj chce sie dopytac i dopiąc temat, bo jak Wy Panowie mi nie dopomozecie to ja w internecie naprawde nie znajde indywidualnej odpowiedzi na to pytanie, a b a r d z o mi zalezy.

To odnosnie tych w/w cykli. Który odpada, lub który byłby najbardziej ok i dlaczego? Pojedynczo czytałem zalety jak i skutki uboczne, ale dopiąć to wszystko do jednego aktualnie z moją wiedzą nie jestem w stanie tego zrobić i sam sobie pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dodam że HCG już biłem aby nieco kule odblokować i aktualnie leci exemestan e3d na estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 310 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16477
Daj teścia enan/cypio i npp. Potem możesz zwiększać dawki.
Ale podstawa to micha i profilaktyka.
Pod reka trzeba mieć IA, cabaser/ dostinex, pewnie coś ja ciśnienie itd. Na sama profilaktykę wydasz polowe zakładanej kasy.

Poza tym masz 19 lat, jeden czy tam dwa cykle i już chcesz brać tren i do tego jeszcze opcja antek.

Sfolguj trochę bo za rok towaru dla Ciebie braknie.

Naucz się wykorzystywać podstawowy srodek jak teść. Dopracuj michę i profilaktykę.
Na tren przyjdzie czas
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28048 Napisanych postów 264205 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1344090
Test i master ew test i turka
Tren poleci ci po wydolności
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
diablo1
Daj teścia enan/cypio i npp. Potem możesz zwiększać dawki.
Ale podstawa to micha i profilaktyka.
Pod reka trzeba mieć IA, cabaser/ dostinex, pewnie coś ja ciśnienie itd. Na sama profilaktykę wydasz polowe zakładanej kasy.

Poza tym masz 19 lat, jeden czy tam dwa cykle i już chcesz brać tren i do tego jeszcze opcja antek.

Sfolguj trochę bo za rok towaru dla Ciebie braknie.

Naucz się wykorzystywać podstawowy srodek jak teść. Dopracuj michę i profilaktykę.
Na tren przyjdzie czas

Masz rację, jestem młody a już niewiadomo jakie cykle sobie wymyślam :D Tren sobie ubzdurałem bo gdzie co nie przeczytam, napotykam się na właśnie trenbolone i jego fajne działanie.
Npp 3x w tyg po 50mg? czy może inaczej? Zasugerowałem się po przeczytaniu kilki artykułów w internecie.
test 3x w tyg po 100mg? (tutaj tak leciałem właśnie cały czas na propie)
Poza tym najbardziej boje się tej prolaktyny. Co na nią jako profilaktyke i w jakich dawkach? Bo na estro to póki co mam jeszcze na jakieś 1.5mies.

Jak długo na tym cyklu jechać i jakich efektów moge się po nich spodziewać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3791 Napisanych postów 8373 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 108503
pixel11
mesja1905

Oczywiście, że kuleje :) Cały czas czytam i próbuje wszystko powoli łapać, dlatego pytam i pytam. Zamiast mi mówić, że mam małą wiedzę, bo wiem, że mam, jakbym wiedział, to bym nie pytał chyba co? :D To mógłbyś mi powiedzieć cos w stylu ze to odpada dlatego bo... i mi to wyjasnic, i pomozesz i ja się czegos naucze i bede wiedzial na przyszlosc. Badań profilaktycznych nie liczę, bo nie są aż tak kosztowne, z tym 200-400zł trochę przesadziłes. Moglbys mi tez rozjasnic drugie zdanie? Bo nie do konca zrozumialem.

Dodam jeszcze ,ze chce nabyc troche miesa i siły, kondycje robie na treningach koszykowki i to jedna sprawa, a druga ze wlasnie w/w cykle ktore wymienilem chcialbym aby mi pomogly w tej masie bo silka+kosz to mimo wbijania tych kalorii oporowo wszystko idzie :D

Bez spiny, ja swoją drogą slyszalem ze tren jest genialny, do tego moge, ale nie musze cos dorzucac, stąd moje pytania, bardzo chcialbym uzyskac satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi jak i efektu po cyklu. Mam nadzieje ze dopowiesz cos wiecej, dzieki i pozdro.

Już Ci to tłumacze . Co jeden zaczyna podobny temat do Twojego . Zero wiedzy , zero przygotowania , to co gdzieś usłyszy i liczy , ze wszystko zrobi się same . Nastały poj**ane czasuy, ze młodsi uważają , ze coś im się należy . Jest internet , dodam post i jest Ok .

Oczekujesz racjonalnej odpowiedzi , wiec okaz trochę szacunku i przygotuje się w temacie na , który szukasz odpowiedzi .

Trenujesz koszykówkę i rozważam anaplon z trenem ? No serio k***a .
Druga cześć była , ze tren wpływa niekorzystnie na wydolność .

Było dobrze na test i oxa. Leć test zastąp oxe. Może cardarine ? Może sally ?

Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie .
Chcesz być szybki , zwinny itd w koszykówce ? Czy chcesz budować masę ...
1

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
lodzianin1
Test i master ew test i turka
Tren poleci ci po wydolności

Okej, tren jeżeli siada na wydolność to podziękuje. Skorzystam wtedy kiedy ew. moja 'kariera' koszykarska dobiegnie końca i nie bede musial sie zbytnio wysilac kondycyjnie :D

Test i master/turka, czy jak wyżej kolega napisał test +npp?
Czym charakterystycznie się te 2 cykle wyróżniają? Wtedy sobie zbije wszystko do kupy i będę działał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badan - czuje sie jak na off

Wheyvita