SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testogen P pod boks

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 448

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

77

Wzrost

183

Obwód ramienia

35

Obwód klatki

107

Obwód uda

57

Obwód talii

83

Staż na siłowni

5 lat i aktualnie 3 lata boksu i biegania, czasami silownia

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B: 140G T: 100G W: 369G

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 pelne cykle na mecie 30mg ed/ 2 cykle z testosteronu, raz byl bity mix przez 20 tygodni a drugi raz to byl enan rowniez 20 tygodni. W obu cyklach byly badania, hcg co 5 tydzien po 1000 iu e2d

Opisz swój plan treningowy

3x w tygodniu trening bokserski w klubie , 3x w tygodniu trening biegowy interwaly, sila biegowa, wybiegania

Cel cyklu

Redukcja tkanki tluszczowej, poprawa regeneracji

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Ostatni cykl enanthate 500mg/week 20 tygodni

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

16

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka: 110 MC: 120 Przysiad: 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 339
Czesc, jestem nowy na forum. Postanowilem wejsc na cykl na krotkim testosteronie i chcialbym zrobic to pod okiem fachowcow. Jutro ide zrobic badania i od razu je tu wrzuce. Czy mialem juz stycznosc z towarem ? Tak, mialem jak jeszcze chodzilem na silownie. Zrobilem 2 pelne cykle na mecie 30mg ed
2 cykle z testosteronu, raz byl bity mix przez 20 tygodni a drugi raz to byl enan rowniez 20 tygodni. W obu cyklach byly badania, hcg co 5 tydzien po 1000 iu e2d. Wszystko bylo jak nalezy i teraz tez chce tak do tego podejsc. Celem cyklu jest poprawa sprawnosci, a przede wszystkim skrocenie regeneracji. Diete mam rozpisana pod moj tryb zycia, jest to niecale 3000kcal dieta ma na celu zredukowac wage z 78 do 75-74. Dodam ze diete trzymam caly czas, teraz jestem na ujemnym bilansie.
Myslalem zeby poleciec tego propa 12 tygodni 50mg e2d. Spotkalem sie tez z metoda podawania hcg przez caly cykl. Razem z testem po 250 iu e2d. Co o tym myslicie ?
Mam testogen p 30x1ml
Pregnyl 15000iu
Clomid 24 tabs
Moze jakos inaczej to zrobic ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Cel cyklu redukcja do tego test nie jest potrzebny,on nie pali tluszczu
Regeneracja Ok tylko 12tyg a potem co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 339
A potem odblok i podtrzymanie formy. Przejrzalem troche sieci i duzo znalazlem informacji ze dobrze przy redukcji brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Stosunkowo wysoki stosunkowo waga niska, bf masz dobrze zmierzony..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 339
Mierzyłem bf według wzoru matematycznego w internecie i mi tak wyszło, natomiast porównując się do zdjęć z poziomami tkanki tłuszczowej dal bym sobie 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Te 3-4kg zrzucisz i bez testa dobrze jak się przyłożysz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 339
Wiem że zrzucę, ale mam dość wysoka objętość treningowa i potrzebuje lepszej regeneracji i samopoczucia na codzień. W podwieszonych znalazłem cykle na propku pod boks 50mg e2d i ku temu się skłaniam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 339
Wrzucam swoje badania. Nie wiem dlaczego mam aż tak mocno zawyzony test.. badania robiłem na czczo w prywatnym labie. Chyba nie do końca jest ok co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
heisenberg_94
Wiem że zrzucę, ale mam dość wysoka objętość treningowa i potrzebuje lepszej regeneracji i samopoczucia na codzień. W podwieszonych znalazłem cykle na propku pod boks 50mg e2d i ku temu się skłaniam..


Osiągniesz to poukładaniem sobie trybu życia, szczególnie zdrowy sen i czas na relax.
Badania fakt dziwne.. jakieś boostery testa itp teraz ..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 339
Nic, jedynie zma, ashwaganda i rozeniec gorski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada jak się odblokować

Następny temat

Estro

WHEY premium