SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testagen vs. Fina Jet

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Testagen vs. Finajet? Działa to coś? Jeśli tak to które lepsiejsze?


Przegrzebałem dosłownie wszystkie, ale to wszystkie posty jakie znalazłem na forum, na ten temat i co... i nic! Produkty są a to tak jakby ich nie było nikt nie brał, nikt nic nie słyszał...

Może choć tu ktoś?

Uprzedzam komentarze i od razu mówię, że w dopingu zero zainteresowania, albo nikt nie brał, albo nie chce się nikomu wypowiadać na temat takiej słabizny.


faftaq - prosiłbym abyś na razie nie kasował.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Widzę że sam muszę sprawdzić, temat do ewentualnej kasacji.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-02-06 13:31:01

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
I jak stestowales tego Finajet z GAT? Bo tez jestem bardzo ciekaw co z tego wyszlo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12020 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
ja mialem probke 3 tabletki testagenu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91738
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
PHEX1337 ale dokończyłeś ten cykl na Testagenie? Jakie efekty? Bo jestem zainteresowny kupnem Testagenu lub Finajet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie, zrezygnowałem z tych zabaw na rzecz sprawdzonych środków.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Aha ok. Ja za niedługo wypróbuje jeden z tych dwóch suplementów i myślę że się "pochwalę" efektem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Miło by było...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3852
Stosowałem Testagen i Fina Jet. Są to środki oparte na Prohormonach. Testagen stosowałem na redukcji na diecie LC,spadków siły nie było,samopoczucie dobre chwilami człowiek stawał sie agresywny ale równie dobrze agresja moła byc spowodowana znikomom zawartością wwęglowodanów. Efekt końcowy kosmetyczny. Użyłem na cyklu tylko jednego opakowania, stosowałem pięć tabletek dziennie 3 rano po śniadaniu i 2 po posiłku przedtreningowym. Odniosłem wrażenie że fina jet jest środkiem mocniejszym niż testagen,ale do obydwóch zalecał bym osłone na wątrobe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3359
ja wlasnie koncze testagena.Podsumowujac: przez polowe opakowania zadnych zmian,dopiero potem bylo widac lekki wzrost sily i wieksza wytrzymalosc.ogolnie za ta cene to trzeba sie mocno zastanowic nad kupnem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena Zestawu (Masa/Siła)

Następny temat

szotgan v 3 i monster mass

WHEY premium