SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test tren prośba o porade

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
1. WIEK: 29
2. WAGA: 101
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: ?
-udo: 69
-talia: ?
5. STAŻ NA SIŁOWNI: od 12 roku życia różne sporty zawsze przewijały się rozne formy treningu na siłowni początkowo obwodowy od 16r siłownia na większych obciążeniach stacyjne z przerwami zależnie od okresu treningowego aktualnie tylko silka.
6. DIETA:
-białko: 200-250g
-węglowodany: 300-500g
-tłuszcz: 80-150g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prop wino, enen deka npp prop, aktualnie enan cypio
8. TRENING: 3-5razy w tyg w zależności na ile mogę sobie pozwolić czasowo przy 3 treningach jest to full body przy 4,5 dzielony
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: enan 5miesiacy od 250 do 500mg tyg podzielone na środa/niedz na początku deca 10tyg leczniczo bo był to cykl po operacji barku by wrócić do sprawnosci końcówka na npp i prop. Przerwa 6-5miesiacy
11. POZIOM BF%: ok 12-13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej ekto
13. STAN ZDROWIA: rozj**any kręgosłup i stawy ramienne po wyczynowym wioslarstie.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: trochę tam leci włosów na 500mg testa ale czupryna jeszcze bujna tak to owłosiony na ciele jestem dość porzadnie.
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140x3
-martwy ciąg: 160x5 (dawno, aktualnie by kręgosłup trzymał się kupy robię na 100 w seriach wolno i dokladnie)
-przysiad: 140( dawno, aktualnie do 100kg w serii fronty bo robią mi dobrze na kręgosłup ;)

Lecę sobie enen 200-250 2x w tyg i silnie odczuwam aromatyzacje tzn już od 1cyklu wiem że mam tendencję do Gino w sumie mam małe grudki i leciutko opuchnięte sutki ale dalej to nie postępuje. Stosuje symex 1/2-1/3 tab eod i to mi trzyma estro poniżej 100, wynik z regoly ok 80 jak czuję że coś się dzieje to myk cała tab i mam spokoj. Generalnie miało być 250test i 200 deca co 5 dzien ale deca okazała się być testem xD bo po strzale spochlem jak świnia cały i cycki w szczegulnosci i libido w kosmos zbadałem test i wynik 4900 4dni po strzale gdzie bylo wcześniej 3800 dzień po strzale co skłania mnie by twierdzić że moja deca to tesy. Do meritum: nie wyszlo z deca a chce podkręcić przyrosty a że mam spore problemy z aromatyzacja to myslalem o małej dawce trenu i testa by typu 250test+250tren podzielone na sroda/niedziela by utrzymać stabilne stężenie. Dawki małe ale powinno to być i tak dużo mozniesze kombo niż mój test solo 500 który teraz leci. Chciał bym użyć możliwie najniższej dawki która będzie dawać mi progres. Liczę też że może będę mógł odstawić IA albo dać tylko pół tabsa ew. Ps rozważam też opcje test 250 i tren 200 e5d. Z góry dziękuję wszystkim którym chciało się to czytac ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Oczywiście moje pytanie czy takie dawkowanie styknie? Lub proszę o sugestie jak rozegrać to najlepiej uwzględniając że chciał bym testa możliwie nisko utrzymać ze względu na dużą aromatyzacje i używać najmniejszych skutecznych dawek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
200mg trenu enan - jeśli jest dobrej jakości to wcale nie taka mała dawka. Kontroluj ten estradiol nadal i może dołóż npp sobie zamiast trenu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Npp brałem i byłem mega zadowolony. Jednak zaowazylen że zawsze lepeij czuję się na dłuższych estrach. Czyli dawka 125tren e i 125test e e3.5d będzie ok? Z badaniem estro na terenie słyszałem że nie wychodza dobre wyniki więc chyba zostanę przy kontorli prolaktyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Daj tak: tren e 150mg 2x week pon/czw + test e 250mg 2x week pon/czw.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Liczyłem że dokładając tren będę mógł zmniejszyć dawkę testa, czyli utrzymanie 250 2x w tyg da mi jakieś większe profity ? Może tren opcja tren 200 i test 250 e5d wtedy trenu nie będzie mało a testa trochę zmniesze czy będę przy tym za duże wąchania stężenia czuć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Ja bije 100mg trena e 2x w tyg. i czuje go bardzo dobrze. Dobry tren przy 150 wyrwie Cie z butów, a przy 200 możesz latać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Test bym nie zmniejszał akurat. Mozesz dać 200mg, zawsze można podbić do 300mg.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
mati_19
Ja bije 100mg trena e 2x w tyg. i czuje go bardzo dobrze. Dobry tren przy 150 wyrwie Cie z butów, a przy 200 możesz latać


No i tu mogę mieć super info i porownanie. Ile do tego dajesz testa ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ocenie badań.

Następny temat

Wynik badan do oceny

WHEY premium